Dlaczego spada mi poziom pochwał ?

Witam mam problem otóż spada mi poziom pochwał, nie wychodzę z meczu a inni gracze mnie ciągle chwalą. Spadam tak z 4 do 3 poziomu i za powrót do 3 poziomu dostaje 2 skrzynki a za awans znów do 4 nic. Jaki może być tego powód ?

ponieważ poziom musisz utrzymać, a co za tym idzie, jak nie dostajesz pochwał, to to jest sygnał dla “systemu” ze juz nie jesteś tak miły i pomocny jak 3 mecze temu i spadek lvl to kara dla ciebie

ja np wystarczy ze nie dostane chociaz by pochwały w JEDNYM meczu to juz spadam z 4 na 3

rada? graj supportami xDD

edit-

i podobno mozna stracic poziom od prawie wszystkiego

  • wyjdziesz z meczu przed kartami
  • sam nie dasz pochwały komus
  • nie dasz plusa w kartach
  • wyrzuci cie z meczu
  • dostaniesz report
  • lub wielokrotnie “unikaj gracza”
  • mój pies chce moją kluske z obiadu i szczeka, nie może dostać kluski, bo już wygląda jak piłka, co ja mam zrobić? :frowning:
1 polubienie

Pierwszy raz słyszę by poziom spadał jeśli przez dłuższy czas nie dostajesz kolejnych pochwał. Tak samo za brak dawania pochwał.

Na ogół pochwały tracisz przez wychodzenie z gier i zawieszenie konta, tyle na pewno.

Ja praktycznie w ogóle pochwał nie wysyłam, zdarza się to bardzo rzadko. To uznanie przypada graczom jacy faktycznie się starali i widać było w grze, że im zależy. Jak spotyka się sytuacje poświęceń graczy, czy przykładowo grasz Łaską i wracasz z respa to ktoś wyjdzie po Ciebie byś podleciał do teamu. Działa to też w drugą stronę jeśli ktoś gra samolubnie, nie dostosowuje się do teamu, nie grupuje się, nie reaguje na uwagi innych osób - leci report.

Niestety. Nie mam w zwyczaju dawać pochwał tylko za to, że wygraliśmy, tutaj biorę pod uwagę wkład w grę i zachowanie.

Ja z tego co zauważyłem do tej pory traciłem lv pochwał za zawieszenie konta (reset całkowity) i za wyjście z gry - obojętnie czy dc czy wyszedłeś i wróciłeś po 3 sekundach, gra w takim przypadku zawsze zabiera 1 lv pochwał.

mój pies chce moją kluske z obiadu i szczeka, nie może dostać kluski, bo już wygląda jak piłka, co ja mam zrobić?

Daj mu polizać i szybko schowaj, pomyśli, że zjadł.

no to teraz słyszysz, pisałam na tym forum o tym nie jednokrotnie (i nie tylko ja) plus wybacz, ale nie wyglądasz na osobę obeznaną w tym temacie, mysle ze z 2 poziomu pochwał spaść się nie da :stuck_out_tongue:

  • no chyba ze w srkajnych przypadkach jak ban a co za tym idzie reset poziomu

mam nadzieje ze nie reportujesz tak na QP, tam ludzie zazwyczaj trenują, a nie grają na “serio serio” znaczy wiadomo kazdyemu zależy na wygraniej ale to nie ranked


ja tam rozdaje pochwały jak ktoś jest tankiem albo leczykiem, głownie dlatego ze wiem jak to upierdliwe jest granie tymi kalsami to jak ludize nie doceniają… plus to zawsze 150exp, a juz kilka razy mi sie zdarzyło, ze brakło mi do poziomu ze 30expa

dostal tą kluske -,-h

Spada za to, spada. W ciągu jednego dnia 3 razy wszedłem
na czwarty poziom pochwał xD

Nie o jeden poziom, tylko dostajesz, że tak powiem, te -x pktów skutkiem czego jeśli jesteś na krawędzi, to wtedy cię wyrzuci - ze 3 razy wywaliło mnie z powodu łącza i tylko raz zrzuciło mnie na niższy poziom - chwilę po wbiciu wcześniejszego.

Ja spadłem dwa razy z poziomu 1 ;>

brawo! czyli dostałeś tyle reportów ze Cie zresetowało! dobry przykład dla innych :V

Owszem, grałem na 1 koncie po 10+ meczy i niestety zbyt szybko się zbierało reporty od frustratów i bana zarobiłem dwa razy :slight_smile: Teraz max 5 dziennie żeby opoznić to :smiley: chyba że zaczną te reporty filtrować

Mi spadł po meczu z 5 pochwałami więc nieźle
Xd

stary, jest rok po fakcie, ponad…

Czy to takie ważne jaki ma się poziom pochwał? W top500 wszyscy mają drugi lub trzeci.

niektórym zależy na tych lootboxach które sie zdobywa za pochwiały, poza tym w top 500 nie ma 500 graczy

Podobno fizyczni ludzie w top 500 mają średnio 2,5 konta XD, więc w top 500 graczy jest 200 graczy!

dokładnie tak, ta lista nie powinna nazywać sie top500 graczy na serwerze, a top500 smurfów… tak czy siak, robimy offtop w starym temacie…

edit
w poście sprzed roku wrzuciałam taki screen https://cdn.discordapp.com/attachments/484007710346444820/580795152717578250/unknown.png , takich screenów na starym kompie miałam pełno, rekord to 3 konta obok siebie z tą samą nazwą i tą samą ikonką, i nie uwierzę żę to 3 przypadkowych kolesi XD (link do tematu dla zainteresowanych → tutaj

Kiedyś zrobiłem o tym mema, typo miał 2 trolowe konta na #1 i #2 miejscu XD.
https://www.instagram.com/p/B8A8sdZpk0a/