Figurka Winstona

W związku z promocja w sklepie blizzarda postanowiłem przejrzeć sobie figurki i niestety nie zauważyłem figurki Winstona i w mojej głowie narodził się pomysł na jedna która szczerze chciałbym zobaczyć i być może nawet kupić choć jak wiemy nie jest to tania inwestycja. Mianowicie co sadzicie o figurce Winstona w kuli plazmowej gdzie promienie z jego broni to wydostające się promienie plazmy wiem ze może być problem ukierunkowaniem wiązki w jednym kierunku ale przecież blizzard dysponuje inżynierami nie?? jeśli jednak byłoby to zbyt skomplikowane to równie dobrze Winston mógłby trzymać generator tarczy nad głowa z którego wychodziły by wiązki dodatkowo kopuła idealnie nadawałaby się na barierę wystarczy odpowiednio ja pomalować. zastanawiam się co o tym sadzicie i jak myślicie czy takie cos w byłoby możliwe do wykonania?? pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :smiley:

Napisz to po angielsku na amerykańskim forum, tutaj nic to nie da :stuck_out_tongue: Jest też szansa ze tam też nic nie da, bo nikt tego w tamtym spamie nie przeczyta :stuck_out_tongue: