I doomfist znów bezużyteczny

podsumowując czas grania to ok. silver. rangi nie widać bo nie chciało mi sie grać rankedów w tym sezonie. wiem, moze i 3h ale ciągle nim grałem i czułem sie jakby to było 9h

narzekasz ze df jest trudny i potrzebuje buffa a grałes nim 3 godizny… nie wymasterujesz postaci w 3… nawet po 30 godzinach mozesz jej nie wymasterować… po 3 godzinach to ty nie znasz tej postaci na tyle po za tym że “w” to do przodu… pograją nim i napisz tutaj ponownie jak będziesz miał na niej przynajmniej ponad 50 godzin

Żeby sobie właśnie zniszczyć karierę? Wolę nie,
Te 3 godziny grałem bez przerwy, może dlatego.
Lub poprostu może się myle chociaż tylko levele 500+ są nim dobrzy

To zalezy. Ja np juz go ogarnąłem przed 500+lv ale boje sie go wyciagac na rankedach bo nie chce przerzucac calego ciezaru gry na siebie. A innymi to dpsami nie musze brac calej odpowiedzialnosci za kille :stuck_out_tongue_winking_eye: cos tam postrzelam i ktos dobije. A inne mody to ostro doomem.

Dlatego wróciłem do TF2 nie ma tam stun’ów, CC to tylko Airblast, nie potrzeba drużyny żeby dobrze się bawić. Gra jest w o wiele lepszym stanie niż OW po 12 latach kiedy OW ma raptem 4 doliczając BETĘ. Mówiąc o Doomie to postać polegająca wyłącznie na umiejętnościach w FPS Hero shooterze to słaby żart. Nigdy nie powinien wejść do gry. W historii był przedzikiem koksem a w grze umiera kiedy jakaś Meksykanka pomacha do niego palcami.

wowowow zedytowali mi post… XD jak rozumeim ze usuneli niepełny wulgarym ak nie rozumiem dalczego usuneli ostatnie zdanie “a na koniec dostaniesz teabag” czyżby blizz udawał ze zjawisko teabagowania innych graczy nie istnieje?

edit i wysmiewam co sie stało tutaj… znowu prawda w oczy kole

Nie kazdy to robi. Pewnie dlatego usuneli. Ja moze 3 razy w zyciu teabagowalem kogos. Dobra widze znowu to robimy trash talk w komentarzach haha

no świtenie ale zjawisko teabagowania istnieje zwłaszcza od takich toskycznych stereotypowych mainów DF i gengu

Zaloz kolejny temat ^^ Bo znowu skasuja ten. Powiedz co cb nie denerwuje. Rozbijasz kazdy aspekt toxycznosci na czynniki pierwsze.

1 polubienie

Nie, nauczcie się skad pochodzi teabagowanie i dlaczego jego wspominanie łamię zasady tego forum. To, że dla was jest to coś normalnego nie znaczy, że jest to coś akceptowalnego dla wszystkich.

Ja wiem skąd pochodzi. Ludzie to robią w grach bez zastanowienia. Kolejne tabu na tym forum.

Za wkładanie jąder do ust powinien być ban i tyle.

To czemu każdy kto to robi w każdej grze nie ma bana hmm? Jak to sprawdzić? Overwatch w overwatchu! Jak w csgo.

Jakie to ma znaczenie czy gdzieś jest za to ban, czy nie? Toksyczne zachowanie. Graczy w sumie charakteryzuje brak kultury i etykiety. Ciekawe czy w pracy, szkole, uczelni na przystanku komuś jeden z drugim skacze po głowie.

1 polubienie

Są takie miejsca. Piszesz, ze powinnien za to byc ban, a potem jakie to ma znaczenie? Czy ktos dostaje czy nie. Zdecyduj sie. Ukarać go ale w sumie po co jakie to ma znaczenie.

*Nie wszystkich graczy charakteryzuje brak kultury i etykiety. Widze, ze stereotypy walisz. Znowu nie w temacie dooma xD

Czytaj, proszę ze zrozumieniem. To, że gdzieś jest za to ban czy nie, nie jest argumentem za lub przeciw. Argumentem są normy społeczne, jakie nas mniej lub bardziej dotyczą. Normy te nie pozwalają, żeby chodzić z fallusem po ulicy albo, żeby pokazywać każdemu środkowy palec. Zazwyczaj taka osoba będzie uznana za świra. Nie w świecie gier, gdzie panuje wolna amerykanka.

Nie wiem, jakie są stereotypy. Grywam w sieciówki od 25 lat (o matko to już ćwierć wieku :neutral_face:) i widzę, co się dzieje, jak się ludzie zachowują. Jaka panuje wszechobecna dzicz. Najsmutniejsze, że takie zachowania można dostrzec w profesjonalnych rozgrywkach, gdzie nikt tego nie piętnuje. Masz rację, są normalni gracze, którzy dostaną flame reporta w OW i gg :slight_smile: Sry za tego OT.

Co do dooma, to dla mnie dalej mocny champ na platynie/diamencie. Ogar potrafi zdziałać cuda.

Napisałem o twoim zdaniu. “ban i tyle” “toksyczne zachowanie” - czyli jestes za. A potem “jakie ma to znaczenie…” To coś mi nie trybiło.
Teabag = toksycznosc jjest zawsze banowane w teorii. A wiesz dlaczego są przeważnie respektowane te normy? Bo za złamanie norm przeważnie jest kara. 25 lat w sieciowki, a nie wiesz jakie są typowe stereotypy o graczach? Przecież to nasuwa się samo ;p Ogar zawsze zrobi użytek z jakiekolwiek postaci. A jesli ludzi nie ukarzesz w grze za to zachowanie to nie beda wiedziec . Bo jak nie ma kary w to można wszystko.

Aaa znam jeden stereotyp, że gry to dziecinada, mój tata mi to do dzisiaj powtarza :grin: