Inne gry podobne do OWa

Witajcie. Czy znacie jakieś inne gry podobnie mechaniką do Overwatcha (najlepiej z polskim dubbingiem lub napisami ale to nie jest konieczne) ?

Apex Legends jest całkiem niezłe (na pewno balans postaci jest lepszy). To typowa nawalanka, w której można się wyżyć, ale także jednocześnie dobrze bawić.

1 polubienie

apex nie jest czasem battleroyal? XD NO TO SERIO PODOBNE DO OV XD

(a tak do paladins podobno ma niezły balans, ale mi klimat zupełnie nie odpowiada)

1 polubienie

Wiem, że to nie jest podobne, ale strzelanka to strzelanka :stuck_out_tongue: Moim zdaniem Apex jest nawet lepszy od Overwatch.

strzelanka to strzelanka? ok quake 3 arena :>

1 polubienie

Gra mojego dzieciństwa ale tam każda postać ma te same zdolności zresztą przeszłam go ze 20 razy.

W Fortnajta se pograj.

Ewentualnie w Warframe’a.

Paladins…

Gigantic
Paladins
LawBreakers
Team Fortress 2

Nie wiem czy LawBreakers nie zostało zamknięte. Ale szczerze polecam Gigantic, bardzo dobra gierka i trochę zginęła przy tych produkcjach na jakich promocje poszło znacznie więcej hajsu. No i Paladins ujdzie.

1 polubienie

Gigantic serwery zamknelo wiec raczej odradzam. To samo chyba z lawbreakers. Team fortress 2 i paladins to jedyne gierki podobne do ow w ktore ktokolwiek gra. Jest jeszcze battleborn ale tam liczba osob online nie przekracza chyba 200 wiec troche na gre poczekasz. Ogolnie zasmuce cie ale na rynku nie ma juz zbytnio duzo takich gier. Rynek zostal szybko przesycony i wiekszosc hero shooterow umarla. No i aktualnie jest dalej hype na battleroyale wiec jedyne dostepne hero shootery to team fortress 2, paladins i overwatch

1 polubienie

gram we wszystkie i tak średnio bym powiedziała :confused: