Kolejny pusty event -_-

^^^ Nadal muszę mieć tą chińską podróbkę z lunar new year, bo polskiej flagi nie ma, a ten tajemniczy dział Blizza od bezprawia nadal nie podaje co mu konkretnie nie pasuje. W skrócie: ŻAL.PL
BTW nie ma żadnych nowych flag, co nie wróży dobrze.

Skiny takie se, mam lepsze i bardziej ekskluzywne. Nie będę na nie polować, wolę dalej zbierać skrzynki. Szanse na zdobycie legendy z eventu są nikłe (2,5% szans na zdobycie JAKIEJKOLWIEK legendy, czyli może to być 500 monet). Kupować też nie chcę, 3k kredytów to bardzo dużo.

Victory pozy, spraye i kwestie pominę. Jedyne co mi się podoba to intro any i ash, lecz ich też nie chcę kupować.

Oglądałem nowe futbalucio. Jest tak nudne, że nawet gdy wrócę z wakacji to w nie nie zagram. Po co oni to zrobili? Większość trybów w workshopie daje więcej funu. Wiem, że deweloperzy aktualnie prałcułją nat owłerwacz 2, ale ile można na nie czekać? Od 9 miesięcy nie ma żadnych zapowiedzi. Jedyne co zmienia grę, to balans z każdym patchem faworyzującym kogoś innego i bugi tygodnia (tydzień temu były to wrota nagle zanikające i otwierające sie na mapach z payloadem, a teraz hammond teleportujący się przez ściany). Najbliższy update będzie soon™, czyli OW2, z premierą późnym latem 2k21. Oby nie okazało się to zbyt optymistyczne. Przypominam, że zamiast blizzconu będzie “coś” na początku 2021 i to dopiero tam mogą być pierwsze informacje o OW2.

Co do flagi to Kaplan powiedział, że dodają tyle flag, ile to jest legalnie możliwe, gdyby się dało to byłyby wszystkie (chociaż nie znalazłem nic w prawie, co by zabroniło im dodać naszej flagi do gry, ale oni mają od tego ludzi)

A jeśli chodzi o to, co robią deweloperzy to radzę się przyzwyczaić. Wątpię, żebyśmy dostali cokolwiek co by zmieniło główny gameplay gry. Praktycznie wszystko z roku na rok się powtarza, ta gra jest jak simsy. Każda część/każdy rok przynosi to samo, jedyny rozwój zapełnia praca graczy poprzez warsztat, a EA/Blizzard wypuszcza tylko skiny i patche.
Jedyne na co możemy do 2021 liczyć to prawdopodobnie nowe bugi i mety, każda następna coraz nudniejsza.
Przy okazji przypominam, że goat wciąż nie jest naprawiony.

W simsach są jeszcze mody, a w ow nazywa je się cheatami.

Nowych met faktycznie już nie będzie, Blizz dodaje za mało bohaterów, żeby tak się stało. Może najwyżej zepsuć balans jak z np. genjim i wszyscy będą trzepać tę samą metę miesiąc, bo blizzowi nie chce się grzebać w balansie częściej niż co 2 tygodnie. Genji i Tracer stały się metą, jedynym kontrującym ich supportem jest brig, a co na no dewelopery? Jeb 999. nerf do brig, a genji mimo nerfów dalej jest najpotężniejszym bohaterem do ataku.

No i do większych nowości trzeba będzie poczekać do początku 2021:

polecam przeczytać konstytucje, która zabrania używać symboli narodowych do takich celów, a w szczególności godła. zauważ zenie kupisz sobie bokserek z polską flagą jak to jest możliwe w przypadku flag Anglii czy stanów XD

w końcu zapowiedzieli ze echo DO WYDANIA OW2 jest ostatnią bohaterką jaką dosadzą… ale zgodzę sie mało tego nowego kontentu, to samo nowych map nie ma juz od przeszło roku, a wcześniej jedno i drugi pojawiało się co 3-4 miesiące