Kolejny temat o reaperze XD reaper i rework

Znow przyszedlem sie poplakac jaki to reaper slaby. A wiec mam 600h razem na reaperze i mozna by powiedziec ze jestem otp a raczej bylem od ostatniego buffa na dmg reina po prostu calkiem odechcialo mi sie grac i temu ze na diamencie juz reaper nie dziala. Reaper mial byc shadow flankerem ale cos nie pyklo przynajmniej na diamencie + bo na low elo gracze nie mysla i nie maja aima by z reaperem cos zrobic. Reaper ma 1.70% pick rate i nie temu ze jest nudny do gry a nie ma jak konkurowac z dps ja wiem ze on dziala na tanki(chociaz ogarnieta zarya dva lub sigma moga go porobic bo blokuja mu strzaly) ale jesli dps enemy mysli to nie pozwoli reaperowi podejsc by cos zrobic. A wiec jakby blizzard byl uprzejmy zreworkowac ta jedna z glownych postaci w ov dodajac mu 2 skile ktore pomoga mu w walce np np strzal z 2 shotgunow na raz(10 sek cd jakos)i np latanie cos stylu shift+e czy cos innego co moglo by mu pomoc w walce +za kazdy kill skraca mu sie cd na skillach (na skilach 6/8 sekund po skroceniu 3/4) lub lifesteala na shifcie z 70 hp okolo i przedewszystkim sciszenie o polowe slyszalnosci e i jego krokow shadow flanker to shadow flanker nie mozna go uslyszec latwo. Aktualnie lepiej wybrac genjiego ktory wiecej zrobi niz reaper i nie meczyc sie reaperem ktory jest shadow feederem

Jakby reaper dostał buffa to gracze poniżej platyny mieliby z nim problem. Tej gry nie da sie zbalansować pod wszystkie rangi i wszystkie postacie. To normalne tak samo jest z np symmetrą torbem a taki genji jest lepszy dla graczy diament+ i słabszy dla tych z nizszych rang. Proste

No tak zgadza sie ale postacie powinno sie balansowac pod graczy z diamentu+ nie pod kazda range bo tylko potencial caly postaci umieja dobrzi gracze wykorzystac a ze reaper ma 1.70% pick rate to widac ze cos jest z nim nie tak i potrzebuje zmian