Kursor myszy wariuje

Witam, po przeniesieniu OV na dysk ssd kursor myszy przy zaostrzonej akcji jest na poziomie 0.5. Wcześniej taki problem nie występował. Wyszukiwanie tego problemu w google nie pomogło. Gra nie ścina się cała tylko kursor. Zmiana wejscia usb nic nie dała grafika poniżej rekomendowanej wiec nie w tym problem, fps dostosowane do monitora ponieważ ustawienie wolnych jeszcze szybciej zacina mysz, sterowniki myszy przeinstalowywane parę razy. Oprócz OV posiadam na kompie tylko POE ale tu nie ma takich problemów. Jak ktoś miał podobnie i posiada rozwiązanie to proszę o pomoc.

Witam korlinki!

Dziękuję za wiadomość.

Zacznij od resetu ustawień gry (w Aplikacji Blizzard wejdź w Ustawienia>Ustawienia gry i Wyzeruj opcje w grze).

Czy problem znika po ponownym przeniesieniu gry na pierwotny dysk?

Z jakiej myszki korzystasz i czy posiada ona niezależne sterowniki/oprogramowanie?

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Po przerzuceniu gry na dysk hdd wszystko działa normalnie nie mam żadnych zawieszeń myszki. Myszka rival100 automatycznie się sterowniki pobierają nie mam nad tym zdanej kontroli. Na ssd mam tylko system operacyjny. Nawet jak alt+tab w trakcie gry mysz dalej się ścina w windowsie, ssd nie wyrabia ?

Ile wolnego miejsca masz po skopiowaniu na ssd Overwatcha? Może spróbuj zamiast przenosić zainstalować od nowa bezpośrednio na SSD.

co to za model dysku?

Dysk GoodRam IRDM GEN2 120GB. Przeinstalowałem jeszcze raz system operacyjny, jak zobaczyłem że przy otwieraniu przeglądarki mysz także się zacina. No i wszystko działało dopóki jeszcze raz zainstalowałem SteelSeries Engine i w tym momencie coś się psuje, nie ważne jaką mysz podłącze i tak się wiesza. Będę dalej próbował może w końcu się uda to naprawić.
edit: samo zainstalowanie SteelSeries Engine nic nie robi, dopiero jak zainstalują sie sterowniki do słuchawek SSaudio wszystko pada.

czyli już wiadomo gdzie się błąd pojawia
ps mam wersję tego pro tego dysku, nie ma problemu oczywiście bo i tego ssaudio nie mam - sterownik pobrany za pomocą windows update?

Tak to chyba słuchawki, ale co mnie dziwi że system operacyjny na hdd ma je zainstalowane i nic się nie dzieje. A sterowniki pobieram przez ich program po zalogowaniu. Na razie sobie je odpuszczę i zobaczę może jakieś nowe wypuszczą.

@korlinki: myślę, że warto zgłosić ten przypadek bezpośrednio do Działu Pomocy SteelSeries.