Problem z myszą

Witam posiadam mysz steelseries rival 100 i mam problem, podczas grania czuję jak mysz mi nie typowo chodzi, podczas obracania myszką czuję jak obraz dosłownie szarpie (nie kwestia słabego pc, w większości ustawień high/ultra 200 fps) wniby wydaje się jakby to były jakieś lagi od myszki ale ten problem występuje tylko w Overwatchu, przepinałem mysz pod inne gniazda usb oraz instalowałem starsze wersje oprogramowania do myszki, lecz nic nie pomogło.

Jak jesteśmy przy instalacji starszego oprogramowania to jak w ogóle gra spisuje się bez oprogramowania (pamiętaj o restarcie systemu po usunięciu)?

Bez oprogramowania początkowo jest wrażenie jakby były mniejsze lagi, ale po chwili jest tak samo :confused:

Identyczny problem, ten gracz poradzil sobie z lagujaca myszka zmieniajac jakosc grafiki na gorsza, sprobuj sam

Zmiana grafiki na najniższa możliwa ( z restartem) nic nie zmienia

W ogóle jak pamiętałem dobrze to już problemy z tą myszką były:

Możesz przejrzeć powyższe tematy i spróbować jakieś sugestii.

Ten film pokazuje ten problem "Overwatch Mouse Stutter Issue - YouTube " co prawda nie jest u mnie tak drastycznie jak na filmie ale nadal psuje to radość z gry :confused:

Czy u Ciebie również pojawiają się ikony sieciowe w lewej części ekranu?
Zrób test WinMTR podczas gry i wklej wynik.

Ikonek żadnych nie ma

Masz mozliwosc podlaczenia innej myszki? Generalnie ten model nie jest zbyt udany i na google ma mieszane komentarze.

@KeLLy: jeśli usunięcie oprogramowania Steelseries Engine nie pomogło, to zerknij także na swoją podkładkę. Rival 100 jest dość kapryśny w zakresie powierzchni, na której ma pracować.

Wyłącz także Windows Game Mode oraz Game DVR.

Czy podczas gry korzystasz z jakichkolwiek innych nakładek? Czy testowałeś zmianę trybu wyświetlania gry na Pełny Ekran w Oknie?

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

jednak w niektrórych grach jest też już ten problem , na swięta postaram się wymienić myszkę, lecz już napewno nie firmy steeleseries . Zamykam temat