Lagi oraz zbugowane lootboxy

Witam.
Mam problem a mianowicie od dobrych 3 tygodni mam lagi występujące co kilkanaście sekund na platformie pc+laptop jak i ps4, nie jest to wina internetu na 100% bo było sprawdzane na 4 różnych dostawcach internetu,co więcej ping nie skacze i jest na stabilnym poziomie tj.40ms czy ktoś wie czemu tak się dzieje ? Kompletnie nie da się grać w takich warunkach.

Druga sprawa jest taka,że moja narzeczona grająca na PS4 od 21lvli ma same duplikaty z lootboxów co też jest strasznie irytujące i co może być tego przyczyną ?
Co aktualizacje to z grą dzieją się coraz gorsze rzeczy…

co do lagów, ja jestem w tym ciemna ale moge załozyć się że jak wbije tutaj mvp to powie ci ze masz zrobić testy jeszcze więcej testów dostosować się do tego usunąc takie pierdoły, jak masz coś razera to też odinstalować, bo razer sie gryzie z overwatchem… zrobić skanuj i napraw w battlenecie… zeskanować dysk, bo czemu nie… no i zamknąc aplikacje w tle a i byłabym zapomniała o tym

wiec go wyprzedze… XDD

co do drugiego- który narzeczona ma lvl ? bo ja mając goldborder juz mi zaczęły leciec same powtórki w tej chwili mam 300 nieotwartych skrzynek bo mam wszystki skiny i inne pierdoły…|

jest też możliwosć ze narzeczona zdobyła wszystkie itemy z danej kategorii - np WSZYSTKIE NIEBIESKIE ITEMY po zdobyciu wszystkich rzeczy z jednego koloru zaczynają sie one duplikowac, a jako że niebieskie i białe lecą bardzo często to one zaczną duplikować się najszybciej niż fiolety i złote… chociaż mi złote np zaczęły sie duplikować szybciej niż fiolety… XD

ta gra nie ma nieskończonej liczny itemów, wiadomo ze zaczną sie kiedyś one dublowac :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Moja narzeczona ma +/- 350lvl… ja na pc prawie ponad 500 i leci drop doskonale…rozumiem duplikaty ale 100% ?? z ponad 21 skrzynek ?? Trochę coś nie trybi…

jak zdobyła np wszystkie niebieskie i białe a z tych skrzybek lecą jej wszystkie niebieskie i białe…? normalka

Brakuje jej ogromnych ilości białych/niebieskich, nawet tradycyjnego reinstala gry próbowałem na konsoli i nic nie dało.

hm… ktoś też miał taki problem nie wiem czy skanuj i napraw nie pomogło… moment spróbuje odszukac temat

edit narazie znalazłam cos takiego, mozesz spróbowac

edit 2 - nic innego nie znalazłam, wiec albo to jakimś cudem zadziała, albo czekamy na “pana mądrego” mi się już pomysły skończyły, chociaz moge spróbowąc przeszukać amerykańskie forum, aczkolwiek tam jest śmietnik

Wiesz problem z lootboxami jest na ps4 więc nie bardzo triki z windy pomogą :smiley: ale miejmy nadzieję,że pokaże się jakiś góru i coś doradzi :smiley:

Witajcie.

Tak jak wspomniała Lilciak dobrze byłoby zrobić test WinMTR oraz stworzyć pliki systemowe, gdyż bez nich ciężko jest cokolwiek stwierdzić. Jeśli chodzi o problemy z połączeniem trwające dłużej niż kilka dni, to szansa na to, że jest to spowodowane problemami z serwerami jest dość niska. Jest to związane z tym, że nasi inżynierowie monitorują je całą dobę i zazwyczaj jako pierwsi zauważają tego typu problemy, a naprawa takiej usterki nie trwa dłużej niż 2 - 3 dni (w większości przypadków są to godziny). Niemniej jednak zawsze może być ten pierwszy raz :), żeby to stwierdzić potrzebne będą pliki, które wymieniłem.

Jeśli zaś chodzi o problem z duplikatami, to niestety nie jest to coś, z czym my jako dział wsparcia możemy bezpośrednio pomóc. Obecnie z tym systemem nie ma żadnych znanych błędów, jeśli jednak uważasz, że coś jest nie tak, zgłoś to proszę na forum zgłaszania błędów:

Pozdrawiam.

1 polubienie