Lootboxy kolejność otwierania- cicha propozycja dla blizz której nigdy nie przeczytająf

jak wiadomo- A może i nie. Loot w skrzynkach jest generowany na podstawie tego co w danym momencie jest dostępne w grze.

Tak więc z lootboxow z eventu z zeszlego roku nie poleca nowe skiny

To samo tyczy się zwykłych skrzynek.

  • Jak ktoś uzbiera sobie 60 skrzynek (jak ja)
  • bo ma już wszystkie łupy (jak ja)
  • więc z tych skrzynek lecialy by same powtorki (jak mi) więc otwierania dla samych kredytów średnio ma sens i jest nie ciekawe
  • i nagle.wprwdza Nowa postać (jak oststnio)
  • i ten ktoś uzbiera sobie z 10 skrzynek bo lvl i tygodniowe zwycięstwa (jak ja)
  • i postanowi je otworzyć (jak ja)
  • to musi najpierw otworzyć stare skrzynki z powtorkami a dopiero potem system mu pozwoli otworzyć nowe z nową zawartością (tak jak było to w moim przypadku)

PROPONUJE WIEC

Zmienić kolejność stackowania skrzynek do kolejki otwierania
teraz jest tak:
Do otwarcia idą najpierw stare skrzynki potem
nowe
A powinno byc:
Do otwarcia idą najpierw nowe skrzynki z nową zawartością A po nich te stare…

Otwierania dużej ilości skrzynek z której nie ma się nic prócz kredytów (których ja i tak posiadam dużą ilość) nie należy do czynności saktysfakcjonujacych A wręcz bym powiedziała jest czynnoscia upierdliwa… - dlatego też nie otwieram ich na bieżąco, jest od irytujące, zero satysfakcji i uciechy

#pozdarwiam_otwierajac_skrzynki_przez_15_min

2 polubienia

Gram w tą grę od lipca 2016 i mam ciągle 561 lvl a ty to jakaś nienormalna. Jak do cholery jest to możliwe?O skrzynkach nie będę wspominał.

Co do tematu, to coś w tym jest. Masz mojego Żniwiarza mejna.

1 polubienie

Ja gram od pierwszej rocznicy xD i jestem studentem który ma do napisania prace magisteraka więc jak się domyślasz wszystko jest lepsze od pisania pracy magisterskiej xD

1 polubienie

Właśnie dlatego jestem na informatyce lel

A to tam nie ma prac magisterskich? :wink:

A to nie jest tak ze oni zamiast pisac jakies pierdoly to pisza jakis program i nara ?

Wszystko zależy od specjalności. Co nie znaczy, że oprócz napisania programu nie trzeba potem tego opisać.

świetnie świetnie… a co z lootboxami ? XD

Jak to co? :wink: Nie zbieraj ich tyle :smiley:
A tak serio, to widziałem już kilka podobnym wpisów na forum amerykańskim i jak dotąd nic z tego nie wynikło, więc nie sądzą że i tym razem będzie jakaś zmiana w tej kwestii.

no racja… czego ja sie spodziewałam… ? :thinking:

1 polubienie

Nie wiem ja jestem w technikum jeszcze xd

To teraz już wiesz jak jest na studiach :wink:

E tam, zdam egzaminy e12-14 i rura za granicę xd.

A tak naprawdę to wolę jeszcze maturę zaliczyć i iść dalej w informatykę.

1 polubienie

Wgl kiedy event będzie?

16.04.
Muszę pisać dalej bo post jest za krótki więc powiem że Blizz ogłosić kolejne 4 skiny w tym nowego przed chwilką. :3

A tak na marginesie to znasz?

Słuszny kierunek :wink: Popieram :slight_smile:

Tak, z typem od infy to robimy co jakiś czas.

A tam, jak nie wyjdzie to będę w Maku pracował albo w biedronce xdd

mó temat został offtopem, z którego w dodatku nic nie rozumiem @_@

Że C Z Y M został twój temat?