Mam problem z grą

Cześć mam taki problem że w tej aktualizacji z ashe nie moge nic zrobić odpalam gre i mam główne menu nie ładuje mi sie w nim screen ani gra ani np. dane o moim koncie miałem nak na PTR i mam tak na serwerze live. A w poprzednim patchu mi wszystko działało. I nie wiem co moge zrobić potrzebuje pomocy. Już robiłem reinstal i nie pomogło.

2 polubienia

Witaj.
Zacznij od usunięcia cache oraz battlenet tools.
Następnie wykonaj opcję skanuj i napraw.

nie wiem czy o to chodzi ale po wykonaniu cache i battlenet tools odinstalowuje a jak odpalam aplikacje to ponownie sie pojawiają i musze gre od nowa pobrać jeśli o to chodzi to już wszystko zrobiłem to nie działa :frowning:

Trochę chaotycznie to opisałeś ale:
Uwaga: Wykonanie powyższych czynności może sprawić, że Battle.net nie będzie pamiętać, gdzie zainstalowano gry. Jeśli do tego dojdzie, zobaczysz w Battle.necie przycisk **„Zainstaluj”** zamiast **„Graj”** w zakładce danej gry. W takim przypadku kliknij **„Znajdź grę”** lub uruchom program startowy.

Pozamykaj również aplikacje działające w tle.

@miszczutrolu: wyzeruj również opcje w grze (Aplikacja Blizzard>Ustawienia>Ustawienia gry)

sory ale jestem zdenerwowany tą sytuacją. i na dodatek żadna z tych opcji nie działa

Wykonaj testy Dxdiag i Msinfo. Wyniki wklej na pastebin.com i podaj linki.

Mam taki sam problem. O i jeszcze zastanawiam się jak to przeszło z PTR na live i nikt się nie zorientował. :smile:

Spróbujcie jeszcze tego sposobu - Aplikacja Blizzard>Ustawienia>Ustawienia gry dla Overwaatch zaznaczamy dodatkowe argumenty wiersza poleceń i pisujemy:
--tank_WorkerThreadCount 1

1 polubienie

Witam wszystkich!

Problem jest już badany przez deweloperów, ale tymczasowe rozwiązanie sugerowane przez Raxra powinno pozwolić grę do czasu wprowadzenia poprawki.

Pozdrawiam

Mam ten sam problem. I nie ważne co bym robił jest tak samo. Chyba pora pożegnać się z grą…

po aktualizacji z ashie w trakcie gry zacina mi gra i pisze że straciło urządzenie ręderujące

to jest msinfo https:/(/pastebin.com/kEdTXnYQ
a to dxdiag https:/(/astebin.com/CFRHH3d8
bez nawiasu bo nie moge linków wstawiać

@Viper: czy korzystasz z karty graficznej AMD? Jeśli tak, to nowa wersja OW może nie współpracować ze starszymi sterownikami w zakresie kilku ustawień graficznych.

Usuń sterowniki AMD za pomocą DDU i zainstaluj ich najnowszą wersję ze strony producenta.

Alternatywnie ustaw opcję grafiki w grze JAKOŚĆ ZAŁAMAŃ ŚWIATŁA na NISKA.

ta komenda działa --tank_WorkerThreadCount 1 dzięki raxr <3

Dziękuję za potwierdzenie, miszczutrolu!

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!