Moja opinia na temat systemu kar w Overwatch

  1. Wprowadzenie systemu kar = mniej graczy w overwatch. Wiem sam po sobie, jeśli zablokujecie mi konto np. na 28 minut to już do końca dnia nie mam ochoty na to patrzeć.
  2. Jesli otrzymam karę nie mogę grać nawet single player z botami - to już jest strzał w kolano i totalny brak zrozumienia dla graczy (bravo blizzard, nobla temu co to wymyślił i zaakceptował).
  3. To nie my (gracze) jesteśmy problemem tylko Blizzard wymyślając kolejne bezsensowne komplikacje. Brawo Wy - nic się nie nauczyliście na porażce diablo 3 i diablo 4. Teraz to samo czeka overwatch - napewno statystyki Wam mega spadły a wzrosło niezadowolenie graczy.
  4. Rozwiązanie problemu: wprowadźcie brak kar w szybkiej grze. Pozwólcie zablokowanym graczom chociaż pograć z botami. Gracze są wtedy w grze i statystyki Wam rosną. Kary powinny być tylko w grach rankingowych. Reszta to zabawa. Uważam, iż globalny system kar to bezsens co negatywnie wpływa na całokształt i hejt.
  5. Za bardzo skupiacie się na opinii różnych graczy zamiast umilić nam rozgrywkę i pozwolić nam delektować się grą a nie jeszcze bardziej do niej zniechęcać.
  6. To nie jest hejt, tylko opinia 40-letniego gracza, który nie potrafi zrozumieć dlaczego ciągniecie tę gre w dół nieprzemyślanymi decyzjami. Pozdrawiam Marek Walczuk
1 polubienie
  1. To gracze są problemem, pod koniec OW1 praktycznie nie dało się rozegrać quick playa bez ludzi wychodzących po jednej przegranej walce, a to praktycznie przegrywało całą grę, jeśli przeciwnicy nie byli kompletnymi botami.
  2. Nie, ludzie którzy grają z botami też chcą się dobrze bawić, a nie grać 1v5 bo inni wchodzą i wychodzą co sekundę. Gra z botami to nie tryb single player, więc kary powinny w nim obowiązywać. Nie wiem czy są kary na gry customowe/obszar treningowy, ale tam mogłoby akurat ich nie być.
  3. Jakich opinii? Jakich graczy?

Dosyć tego! Przed chwilą gra złapała laaaaga i rozłączyło z serverem. Jakie było moje zdziwienie gdy dostałem bana na 17 minut mimo grania kilku meczy pod rząd bez wychodzenia i bez ostrzeżenia!!! O co chodzi? Co wyście sk z ta grą uczynili?