Nie mogę zalogować się do mojego konta, a blizzard nie odpowiada na zgłoszenia problemu

Witam. Tak jak jest to powiedziane w tytule - nie mogę zalogować się na konto moje i mojej siostry (konto wspólne, którego używaliśmy parę lat temu by grać w Overwatch). Kupiliśmy nowy komputer i po długiej przerwie od gry (ok.2 lata) chcieliśmy ją pobrać i pograć w lepszej jakości (poprzednio graliśmy na starym laptopie). Znamy email i hasło używane do tego konta, jednak próbując się zalogować na nowym komputerze jesteśmy zmuszeni wpisać też odpowiedź na pytanie zabezpieczające (na które nie pamiętamy odpowiedzi - założyliśmy to konto około 4 lata temu), lub wpisać kod zabezpieczający wysłany na nasz email. Problem w tym, że straciliśmy dostęp do emaila (nie pamiętamy hasła i przez jakiś dziwny błąd nie możemy nawet zgłosić się do odzyskania hasła na stronie poczty z której korzystaliśmy - gdy wpisujemy adres email do którego chcemy odzyskać dostęp, pokazuje nam informacje że jest on nieprawidłowy (co oczywiście prawdą nie jest, bo wpisujemy go poprawnie, na stronie poczty na której go założyliśmy i wiele razy z niego korzystaliśmy)). Zgłaszałem ten problem do supportu blizzarda (2 razy), jednak nie dostałem odpowiedzi na żaden z nich. Od ostatniego zgłoszenia minął ponad miesiąc, mimo że szacowany czas na odpowiedź miał wynosić 24 godziny - mam nadzieję, że wyjaśnia to moją frustrację. Moje zgłoszenia spełniały wszystkie wymogi, więc tak długi czas oczekiwania nie mógł być spowodowany niepoprawnym zgłoszeniem. Nie wiem czy powinienem, ale na wszelki wypadek umieszczam numer mojego zgłoszenia: EU75505069
Byłbym bardzo wdzięczny za rozpatrzenie tej sprawy, a jeżeli nie będzie to możliwe, to proszę chociaż o poradę jakie kroki mam teraz podjąć, by moje zgłoszenie zostało przejrzane.
EDIT:
mógłbym jeszcze dodać, że wraz ze zgłoszeniem do supportu blizzarda wysłałem dokument tożsamości mojej siostry (to konto należało do niej, po prostu graliśmy na nim razem, właśnie piszę z mojego własnego konta), spełniający wymogi wymienione tutaj : Dostarczanie Urzędowego Dokumentu Potwierdzającego Tożsamość - Pomoc Blizzarda
Oraz posiadam screenshoty zrobione przez mojego kolegę (z którym często grałem) zawierające Battletag tego konta (poprosiłem mojego kolegę, żeby mi je wysłał na wszelki wypadek gdyby były potrzebne w odzyskiwaniu konta). Jakby co to ten kolega może potwierdzić, że to konto należy do mnie i mojej siostry (w razie czego mogę podać jego nazwę/Battletag itp.).

Witaj,

Jeśli to siostra jest zarejestrowana na koncie, to proponuję aby to ona ponownie przesłała zgłoszenie. Może je zweryfikować tak jak poprzednio.

W poprzednim zgłoszeniu zabrakło informacji o jakie konto chodzi. Podaliście nowy adres email, ale nie było informacji o starym adresie, ani innych namiarów na konto.

Innymi słowy, poza weryfikacją dostępu, dodajcie nowy i stary adres email. Wszystko niech siostra podeśle w kolejnym zgłoszeniu. Opcjonalnie można też otworzyć czat z nami w godzinach gdy czaty są czynne (szczególnie jeśli znowu nie otrzymalibyście odpowiedzi).

1 polubienie

Przepraszam, ale nie zrozumiałem. Czy przez nowy adres email masz na myśli adres którym od teraz chcemy się logować na to konto, a stary, to ten którym dotychczas się logowaliśmy i do którego nie mamy dostępu?
Przed chwilą spróbowałem na nowo się zalogować za pomocą starego adresu email (tego który dotychczas używaliśmy), i zamiast przejścia do weryfikacji pokazuje mi, że “Nie udało się znaleźć konta Blizzard powiązanego z tymi danymi logowania.” Czy to znaczy, że został zmieniony na nim adres email? Jeśli tak, to na jaki, bo próbując wpisywać pozostałe adresy których używam żaden nie działa.

  • Napisałem kolejne zgłoszenie, tym razem ze starym i nowym adresem email. ID zgłoszenia : EU76508224
    Z góry dzięki.

Konto zostało już odzyskane a wszelkie dalsze instrukcje i informacje wysłane na zarejestrowany adres email. W wypadku jakichkolwiek dalszych problemów, prosimy o ponowny kontakt z nami.

1 polubienie

Już wszystko działa, mam nowy email i hasło. Bardzo dziękuje za pomoc!