Nie moge grać bez instalowania w kółko battlenetu

To chyba nie problem z grą a battlenetem, reinstalowałem grę i sprawdzałem spójność plików ale nie pokazywało problemów. No więc kiedy wciskam ‘GRAJ’ w aplikacji zmienia sie na ‘w grze’ a potem znowu w ‘GRAJ’, Overwatch sie nawet nie załaduje. Pomaga tylko włączenie ‘Battlenet Setup’, ale po ponownym uruchomieniu komputera występuje znowu ten sam problem. Niby mam to rozwiązanie z Setupem ale jest to irytujące kiedy musze to robić za każdym razem.

Cześć!

Czy problem nadal występuje? Jeśli taj czy pojawia Ci się informacja, że “Gra już działa” kiedy ona wcale nie jest uruchomiona?

Jeśli wciąż się to zdadza - usuń pliki tymczasowe aplikacji Blizzard.

Wciśnij klawisz Windows i R i wyszukaj po kolei:

%LOCALAPPDATA%

%APPDATA%

%TEMP%

%PROGRAMDATA%

Z tych lokacji usuń wszystkie foldery które nazywają sie: Battle.net, Blizzard albo Blizzard Entertainment.

Oraz napraw pliki gry:

Dziękuje za odpowiedź. Usunąłem pliki według instrukcji i próbowałem naprawić pliki gry, nie wykryło potrzeby naprawy plików. Problem wciąż występuje.
Zauważyłem że nie trzeba restartować komputera żeby pojawił sie na nowo, najwyraźniej gra uruchamia sie tylko jeśli uruchomiłem klienta battlenet przez ‘setup’.
Edit: Znalazłem problem, z jakiegoś powodu włączyłem opcje ‘uruchom w trybie zgodności’ z inną wersją windows niż moja.