Nowa postać overwatch

W overwatch nowa postać jakiś koleś toczący się będąc w kuli https:// www. facebook. com/Blizzard/videos/1072292362928571/?t=1

Sorka, to ja… odrzuciłem za bardzo piłkę gdy próbowałem trafić woleja Battle-Carem

: P

Wiecie jak trudno trafić bramkę Octanem ZSR na ulicach Londynu?

I na pewno nie spodziewam się odpowiedzi od MVP w stylu:

Witaj GraczGhost
Uważaj i rozsądniej strzelaj bramki na mapie Londynu aby zapobiec takim sytuacjom.

Raczej Rialto :stuck_out_tongue:

overwatch.pl/news/nowy-bohater-ujawniony

matko jedyno… mysz w kulceT_T

To chyba bardziej przypomina chomika

Uhhh, a więc udało mi się trafić tą piłkę do bramki w Parku Stadionowym w Londynie i nagle z niej wyszły jakieś działka i zaczęły ostrzeliwać mój Battle-Car… i mnie odpychało każde trafienie. Grę musiałem zresetować żeby przywrócić domyślną piłkę.

Lepiej już postaram się bardziej trafiać w tą Białą piłkę.

Chce tylko powiedzieć, że z tyłu Hammonda widać plakaty (są jaśniejsze niż na pozostałych teaserach). Można zobaczyć tam, że Królowa Junkertown ma biały pancerz, niebiesko-morskie włosy, ciemną linię na oczach i prawdopodobnie miecz pod jej lewą ręką.

h ttps://www.youtube.com/watch?v=UDGhZD5au8I&ab_channel=OverwatchPL Macie Historie gdzie Winstone mówi o tej postaci trochę coś

jezeli mam być szczera, to nawet jako fanka tanków to ta postać zupełnie mi sie nie podoba… :x

1 polubienie

A i postać nie mówi jedynie przez syntezator w mechu

Postać ciekawa, można robić fajną kombinację ataków. A co do chomika, hmm miłe urozmaicenie :wink:

I ten chomik jest w DPS

postać jak postać po co drążyć?? Zobaczymy jak wyjdzie

Mi przychodzi na myśl tylko jedno: Minsc ze swoim chomikiem, może to on? W sumie minęło 20 lat.

to że ma dps, nie oznacza ze gra nie skladyfikowała go jako tanka… to jest TANK! wejdź na PTR i sprawdź :slight_smile:

a jak nie to bierzący moment tutaj -> h ttps://youtu.be/hSS-JJKFQmk?t=200

2 polubienia

To że dla ciebie jest tankiem nie oznacza że on ma nim być

Zgodnie z tym co powiedział Jeff Kaplan w najnowszej Wiadomości od twórców - nowy bohater jest i ma być tankiem.

1 polubienie

To skoro mówi że tankiem jest i ma być to dlaczego jest pod kategorii DPS?