NWO jest za tobą - nie odwracaj się - BIEGNIJ! (post płacz)

autoryzacja numerem telefonu abonamentowego to jest najgorsza rzecz jaka wprowadził blizzard do swojej polityki, tuż za tym jest system raportowania i nakładania kar za nie przestrzeganie regulaminu - nie można podać normalnego numeru na kartę - gdzie widzicie problem? według prawa polskiego każda karta musi być zarejestrowana - nie tylko na abonament, KAZDA…

jedyne sensowne wytłumaczenie jest takie że NWO już się nie ukrywa - wchłonął blizzarda - chcecie wprost mieć pełen dostęp do telefonu, podsłuchiwać rozmowy itd a to już jest nie zgodne z prawem.

i to nie dzieje się tylko z overwatch2 ale z każdą ich grą

blizzard umarł dla mnie

ciebie nikt nie pytał

no właśnie blizzard pyta mnie o ten numer XD

Przecież można wykonać autoryzacje numerem na kartę, ja takową posiadam i nie było problemu z utworzeniem konta

tak ale numer musi być abonamentowy (pierwszy post o tym mówi)…
rejestracja nie dotyczy kart prepaid - co o dziwo polskie prawo kilka lat temu wprowadziło nakaz rejestrowania wszystkich numerów nawet na kartę w tym także kart prepaid

Posiadam kartę bez żadnych abonamentów i zobowiążań, ładuje kiedy chce i za ile chcę i nie miałem problemu z rejestracją… Chyba mówisz o nadchodzącym MW2, w którym takie plotki się pojawiają

koleś … XD czego nie rozumiesz?