Odczucia graczy Overwatch

sam tego chcialeś. wypowiadając się jak człowiek z przegrzeniem mózgu. rób co chcesz

1 polubienie

W sumie jedyne co mi przeszkadza w grze to brak jakiegoś postępu, ale mogłoby to w sumie zabić grę dla nowych graczy (oczywiście jeżeli zostałoby zrobione bez pomyślunku). Z drugiej strony nie wiem jak taki postęp miałby wyglądać, jeśli byłby to rozwój czy kupowanie postaci to zdecydowanie nie, może coś jak Battle Pass w Fortnicie, co jest praktycznie jedyną dobrą rzeczą w tej ,grze". I pewnie zaraz mnie dojedzie banda 9 latków. A gatunek gry to hero shooter, zupełnie odrębny, choć posiadający PEWNE CECHY FPS-a i MOBY, w różnych proporcjach i kształtach.

2 polubienia

Czy wy też tak macie że praktycznie co mecz nie ważne w jakim trybie do drożyny zostaje przydzielony gracz który praktycznie nic nie potrafi czy to z powodu levela czy z winy własnej. Tacy gracze ani nie umieją się dostosować do reszty zespołu a co gorsza nawet nic nie piszą lub mówią po angielsku. Niestety gram sam bez ekipy ze wzgledu ze moi znajomi nie graja w OW, a jak próbowałem zbierać ekipę do było jeszcze gorzej. Odzienie jak gram w tą grę raportuje po kilkanaście osób co już mi się odechciewa. Próbuje od kilku sezonów wejść do platyny ale nawet mając co mecz jakieś medale często srebrne lub złote za likwidacje i obrażenia to i tak przegrywam. Gram wieloma postaciami z dps głównie smugą i żołnierzem, każdym tankiem i kilerem a z obrorny to torb, junk sym głównie.
Na starym konie grałem przez kilka tygodni z diamentami i masterami w grze dowolnej i ni miałem problemów a jak wchodziłem na ranked to było tragedia dlatego zmieniłem konto i jest jeszcze gorzej

graj bagietą ona jest healem i tankiem w jednym oraz ma duże obrażenia
pół teama zabijesz sam

Bagieta byla bardzo OP na poczatku, teraz juz szczerze powiedziawszy malo ja widac, bardziej combo Hanzo +Zarya sie pojawia

1 polubienie

Troche gram juz w overwatch i powoli robi sie nudny i wkurzający ! :grinning:

  • Slaby system dobieranie graczy do meczu !
  • Na toxic graczy nawet nie zwracam uwagi ! bo mi rzadko sie trafia osoba ktora specjalnie przegrywa ! ale często trafiam na gracza ktory wychodzi podczas gry rankingowej a troche trudno wygrac 5v6 , i niektórzy gracze slabo dobierają postacie do drużyny ! ja zawsze na koncu wybieram postac by sie dopasowac do druzyny a nie zeby druzyna sie do mnie dopasowywała !
  • Powtarzalne eventy , niebiescy czasem zapominają o graczach !
  • Glupota ludzi :grinning:
  • Trudne , dlugie zdobywanie skrzynek ! moze nie trudne ale dlugie na pewno zeby zdobyc jedną skrzynke trzeba zagrac okolo 10 meczy zeby wbic jeden poziom bo za 1 poziom wyzej jedna skrzynka ! bo to zdobywanie skrzynek w salonie gier tez jest slabe gdyby bylo 9 skrzynek za 9 wygranych gier w salonie a nie 9 wygranych meczy 3 skrzynki ! mogli by dodac wyzwania za jedno wyzwanie 1 skrzynka albo monety ! po prostu zdobywanie skrzynek i skinow jest nudne ! :expressionless:
  • Balans w grze jest jaki jest nie jest zle ! :grin:

:smiley: naprawdę nie rozumiem czemu ludzie czepiają się matchmakingu. W fortnicie w ogóle go nie ma i nikt nie narzeka (bo większość to 9 latki które nie wiedzą co to matchmaking). A w OW nie jest zły, ale musisz spędzić trochę więcej czasu przy grze, żeby ,wyczaiła" ona twoje umiejętności. A gracze cóż z tym nic nie zrobisz tacy są i będą w każdej popularniejszej grze. Eventy to dodatek, ja zamiast nich wolałbym na przykład nowe postaci albo mapy bo mają jakiś wpływ na grę na stałe a nie 3 tygodnie.

mało widać XDDD ona jest w każdym teamie w każdym meczu bro

A po co matchmaking w Ftn skoro tam nie ma w ogole rywalizacji tylko łut szcześcia i troche skila? Nie ma tam podziału na amatorów ani pro. Czasem trafiasz tylko na ludzi ktorzy graja na telefonie a czasem samych wyjadaczy.

Fortnite to gra głownie solo tam MM nie ma znaczenia bo i mieć nie powinien od niego niemal nic nie zależy, tam w 100% twój skill o tym decyduje które miejsce zajmiesz.