Oddawajcie mi moje sr

Wygrywałem rankeda na drugim punkcie (98%) i wyrzuciło mnie z gry na jedną sekundę. Oczywiście, nie mogłem powrócić, ponieważ mecz się skończył. Dostałem bana i straciłem 50 SR. Nie była wina mojego internetu, ponieważ jest on stabilny, podłączony kablem. Do tego rozmawiałem na discordzie i nie było żadnych problemów. Oddawać mi moje sr

Witaj kolego

jako nieoficjalny pomocnik tutejszego MVP (bardziej go chyba wkurzam niż mu pomagam… ale co tam) odpowiem Tobie na Twój problem.

System wbudowywany w grę, niestety nie jest wstanie wykryć czy Twoje opuszczenie meczu zostało spowodowane rage quit’em czy chwilowym brakiem w dostawie internetu. W tej chwili Blizzard nie rekompensuje strat w punkach SR, czy w inny sposób, i raczej nie zapowiada się by takie rekompensaty wprowadził. Natomiast są przewidziane kary dla ewentualnych leaverów i throwerów w postaci -50SR i kilkuminutowego banana na rozgrywki rankingowe.

W chwili opuszczenia meczu powinieneś mieć minutę na dołączenie ponownie, jednak mogło coś nie zadziałać, lub mecz się po prostu skończył bez Ciebie.

Jeżeli dostałeś bana na cały sezon, oznacza to, że wypadki z utratą połączenia zdarzają się Tobie nader często. Zastanów się zatem czy nie warto zmienić dostawcy usług internetowych. Możesz również spróbować powalczyć z problemami z połączeniem.

Pozdrawiam
Lubie Placki
Lilciak

1 polubienie

Rejoin i tak jest bezużyteczny.

Lol to coś takiego jak rejoin działa w Overwatchu?

Nie działa wlaśnie. Jak wrócisz i tak masz przegraną.