Oglądanie OVL i tokeny

ktoś pisał w temacie obok, ze w poprzednim sezonie OVL robiła tak (to laska była chyba) ze puszczała OVL na apce twitcha na telefonie, telefon wyciszony, odwrócony ekranem do dołu, i podpięty do ładowarki i działało.

btw nadal 0

No właśnie ja tak zrobiłem wczoraj, kiedy zszedłem z komputera (ale to jakaś końcówka już była, że podsumowania itp., więc może dlatego nie naliczyło; w ogóle jaja, bo się o piątej przebudziłem i akurat telefon wyłączyłem XD) i dzisiaj przez tę godzinę.

W ogóle się coś nie przedłużyło? Z tego, co pamiętam, to ten aktualny mecz miał się zacząć o 1;30 - już 3 godziny trwa a jest druga mapa XD

bo ci poprzedni mieli remis i losowali 4 tą mape XD

Dobra, to ja chyba jednak zaryzykuję z tym telefonem, bo wstać muszę o ósmej (nie byłby to w sumie problem, gdyby nie to, że się tak przestawiłem, że wstaję o 12 XD). I w sumie sam sen nie jest problemem - gorzej będzie, kiedy mnie ojciec nakryje D:

TO CO TY TU JESZCZE ROBISZ WON DO WYRA!


ja ogólnie robiłam tak ze odpalałam ovl, zakrywałam czymś ekran by nie świecił (laptop, nie chciałam ryzykowac klapnięcia go) i w kimono :stuck_out_tongue:

Co ja robię? Marnuję czas i pieniądze (prąd) na durną komputerową walutę, by móc kupić jako szanujący się mężczyzna mojej postaci różową skórkę. Sądzę, że to jest dobre wytłumaczenie.

Zostawienie komputera na noc też opcja, ale, nie wiem dlaczego, nie lubię zostawiać komputera na noc włączonego bez jakiejś ważniejszej potrzeby (jak ściągnięcie ponad 50GB gry xD)

W ogóle dobrze widziałem, że te skórki zespołów zmieniają też kolor ognia? Czy to jest po prostu efekt tego całego turnieju (jak i zmiana koloru interfejsu itd.)?


Jeee, druga mapa zakończona, jeszcze 3 :v

zawsze mozesz nastawić sobi budzik na 5, wstać wyłaczyć i kontunować spanie…

wgl miałam rozkmine na discordzie wiec przedstawię ją i tutaj:

okej ja rozumiem esport i rozumiem to ze w OVL to są kluby a nie reprezentacje…
aczkolwiek te KLUBY nienazywają sie np Kiszona kapusta tylko mają w nazwach konkretne miasto, reprezentują konkretne miasta, i też potrafię zrozumieć ze okej moze te miasta płacą im za granie i wygrywanie przedewszysktim…
ale z jakiej czapy 10 koreańczyków reprezentuje londyn?
zrobiłam risercz, oto moje wyniki:

1-atlanta regin- 3 azjatów
2-boston uspring- 3 azjatów
3-chengdu hunters- sami azjaci
4-dallas fuel- 4 azjatów
5-florida myhem- 7 azjatów (2 nie-azjatów)
6-guhanzou charge- 8 azjatów (2-nie azjatów[w tym jeden bambus])
7-hangzhou spark- sami azjaci
8-houston outlaws- 1 azjata
9-spiltfire london- sami azjaci (z tego co wiem oni nawet nie mówią po ang)
10- los angeles gladiators- 5 azjatów przynajmnie jbo jednego zdjecia nie widze
11-los angeles valiant- 5 azjtów
12-new york excelsior-sami azjaci XDD
13-paris eternal- ŻADNEGO AZJATY!!! (chyba im zaczne kibicować)
14-philadelfia fusion-2 azjatów
15-san francisco shock- 6 azjatów
16-seoul dinasty- sami azjaci
17-shanghai dragons-sami azjaci
18-toronto defiant-sami azjaci
19-vancouver titans- sami azjaci
20-washington justice- 6 azjatów

jak będę chciała pooglądać koreańczyków to wbije na jakiś koreański net i pooglądam, ale dla mnie ta rywalizacja nie ma sensu…

rozumiem ze koreańczyki są najlepsze, i niech będą, życzę im szczęścia… tylko… po co to ?
mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi


to drugie- nawet ulty mają kolor druzyny patrz np na grawiton zarii


p.s średnio w teamie jest 10 ludzi, daje to średnio 200 ludzi i ze 130 azjatów czyli około 65% to azjaci

To tak trochę jak z piłką nożną - niby reprezentacje narodowe a sami Murzyni :V I w sumie tutaj można do zakończyć, bo tyle sensu ma francuska reprezentacja piłki nożnej co przytoczony przez ciebie Londyn pilotowany przez Polaka z Dywizjonu 303 Spitfire.

No cóż rzec - w skoki narciarskie bawią się biali, w biegi czarni a w gry żółci - ot kolej rzeczy i biologia, której nie oszukasz xD

i niech sie bawią i na zdrowie, i wszystkiego najlepszego tylko niech z tymi topowymi nacjami rywalizują innenacje! moze sie okazać ze nagle jakiś nie-azjata fajnie gra, lub jakiś nie-czarny też szybko biega. a tak to eeh… nie widze sensu… serio

ps. japończyki też spoko skaczą na nartach :stuck_out_tongue:

Tak późno odpowiedź, bo musiałem naprostować w tamtym temacie o poprawności językowej XD

No też jestem zdania, że te turnieje wiele by zyskały, gdyby brały w nich udział reprezentacje (jak w skokach chociażby) a nie kluby.

Ogólnie z tymi nie-[cecha definiująca mistrzostwo w danej dziedzinie] to jest poryta sprawa, bo:

  1. Istnieją różnice pomiędzy grupami (np. inteligencja pomiędzy rasami), które można charakteryzować, komentować za pomocą np. średnich arytmetycznych…
  2. ale różnice bezpośrednio w samych grupach są na tyle wielkie, że na podstawie ogólnych uśrednionych danych właściwie niczego nie można powiedzieć o losowo wybranej jednostce…
  3. chyba że szukamy jednostki o skrajnej wartości danej cechy, wtedy można zaryzykować stwierdzenia odnośnie tej cechy (np. mimo że średnio Żydzi nie zostawiają w tyle nie wiadomo jak Europejczyków chociażby, tak zdecydowanie dominują ilością osób, które dostały Nobla; albo więzienia są zasilane w silnej większości przez mężczyzn, mimo że średnio mężczyźni są tylko niewiele agresywniejsi od kobiet - w skrócie myślowym, bo kwestia predestynacji pójścia do paki jest trochę bardziej złożona).

Więc jeżeli szukać genialnego nie-Azjatę do grania w gry, to będzie to raczej ciężkie XD

Dawno nie filozofowałem, przepraszam D:

jest przed 5 rano, piszesz jak na moje za mądrze na tą godzine mój mózg zrobił fatal error i wywalił mi blue screna po drugim zdaniu

ale generalnie, czasami są jakieś ewenementy gdzie np 10 letni chłopiec pokonuje 10 arcymistrzów w szachy czy coś… pooglądałabym cos takeigo w ov gdzie druzyna np amerykańska niech bedzie gra na równi z koreańczykami

ale serio nie chce by mnie ktoś źle zrozumiał, nie jestem rasistą, a wszytkim rasom życzę wygranych w tym w czym są najlepsi czy w czym tam sobie chcą.

zgadzam sie ze jeden człowiek moze być bardziej przystosowany do jednej czynnosci, poprzez uwarunkowania w jakich sie wychował i w jakich żyje, a drugi moze byc super w czym innym
mysle ze obywatelowi kenii byłoby trudno zdobyc 1 miejsce w psich zaprzęgach :stuck_out_tongue:
mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi :stuck_out_tongue:


pomijam ze to jest nudne moim zdaniem, oglądać 8smą godzinne jak 2 teamy grają na takie same picki, w 99% meczy w jednym i drugim teamie są:
rein, dva, zaria, bagieta, lucio, zenyatta

OJ SORY RAZ NA OSTATNIE 15 SEC KTOŚ PICKNĄŁ REAPERA I PRZEGRALI :stuck_out_tongue:

DOSTAŁAM 3 TOKENY! NIE WIERZE! 8 GODZIN OGLĄDANIA I 3 TOKENY O MAMO! dobrze wiedzieć ile mój czas jest warty wg blizzarda, dzieki wielkie <3

pozdro XD

Ogólnie to tak, jestem inteligentny :3 (mądrość a inteligencja to właściwie dwie inne rzeczy - pierwsze nabywasz (uczysz się), z drugim się rodzisz i za wiele z nim nie zrobisz, co najwyżej możesz się upośledzić, głodując za dzieciaka czy zbyt ciężko pracując XD, ale podwyższyć inteligencję można tylko niewiele, więc też pozdro)

Ta jasne, że są. Ale właśnie są to ewenementy, więc prawdopodobieństwo znalezienia takiej perełki jest raczej niskie i trzeba będzie pewnie długo przewalać się przez to morze tak samo wyglądających Azjatów, by w końcu zobaczyć jakąś biała twarz xD

Ja to parę razy widziałem Wdowę (patrząc na to, ile razy zerkam na Twitcha, to wychodzi, że albo mam szczęście, albo bardzo często się pojawia XD), więc nawet chwilę popatrzyłem. Ale że mam jakość ustawioną na najgorszą a nie chciało mi się przestawiać, to zaraz wracałem do swoich rzeczy.

To chyba moje zarąbałaś, bo u mnie od chyba dwudziestu minut wisi powiadomienie, że godzinę temu dostałem te tokeny XD

niech to sie skończy, pójde spać chociaż na chwile plox… :smiley:

aczkolwiek nadal i tak jestem zdenerwowana tym jak to wygląda :x

No, już skończyli grać. W sumie ile teraz to podsumowanie może trwać? Czy tam co tam będzie teraz

KOLEJNE 3 rozkręcają sie chłopcy… jeszcze 40 i juz mnie nie zobaczą proszęęę…

To ci teraz wywali jak mi wtedy xD


Jest piąta godzina a matce nie gra budzik (budzi się tylko po to, by go wyłączyć - nie znam odpowiedzi, po kiego). Czuję się zagrożony z powodu zupełnie innych warunków D:

oby nie wywaliło :stuck_out_tongue: poczekam jeszcze chwile jak nic nowego nie wejdzie to ide spac bo juz chyba koniec


ja juz swoją obudziłam do pracy XD

Dobra, ja już w końcu lecę XD 4 godziny snu tylko D:

no to dobranoc XD

(kocham offtopować :smiley: zwykle to robiłam z CzarnaWdowa, ale teraz gdzieś go wcieło xD)