Oglądanie OVL i tokeny

Tak sobie pomyślałam, że skoro nie wykorzystałam moich tokenów które rozdawali na początku… a emotka do lucia jest całkiem fajna to może uzbieram to brakujące 100 tokenów “oglądając” to głupie OVL w którym drużyna podpisująca sie miastem Londyn jest z korei…
(tam wgl jest ktos nie-azjata w tych teamach?)

tak czy inaczej za CAŁĄ NOC “OGLĄDANIA” wszystkich starć 8 drużyn, od godizny 1 do 7 czy kij wie, której dostałam uwaga…:

Werble
głosniejsze

TRZY TOKENY


zatem pytania :

  1. serio tak mało? kogoś chyba za przeproszeniem popiórkowało
  2. czy kiedyś nie było więcej?
  3. Blizz robi czasami eventy ja te z aną, i tam wystarczy oglądać twitcha 8 godizn by mieć wszystko… tu oglądałam ponad 6 i nagroda za to jest mega niemiarodajna, to jest głupie :smiley:
  4. czyżby to chodziło o to by >khe khe< doładowywać te tokeny a nie je zdobywać ? :crazy_face:
  5. a co z tymi co nie mogą oglądać wszystkich starć? tylko np jedno, dostają całe nic? czy tokeny naliczają sie z czasem, czyli po obejrzeniu 4 starć, (czyli 1 starcia na dzień) dostaną 3 tokeny?
1 polubienie

dziwne myślałam że 3 tokeny są za 1 mecz

O panie wyższa matma 3tokeny*4mecze=24 tokeny… to nie brzmi skrajnie źle
Ale jakoś tak… to nie działa :joy::joy::joy:

Edit

  1. Na overwatchgame pisze ze to jest 3tokeny na godzinę no ładnie
  2. Mój kumpel tez ma taki problem wiec to nie tylko u mnie
  3. Jak ktoś chce mi napisać, tak jak przy tym evencie z ana, gdzie zamiast 8 godzin musiałam obejrzeć z 20, ze “mam poczękac i oglądać.bo coś sie zepsuło a tak to może się naprawi” to może mnie cmoknac w nos

w ogóle coś sie eventami dzieje ostatnio. pamietam jak była nanocola to za 3 arcady dostałam grafiti za 9 meczy skina a za 6 meczy nic XD moje kawaii grafiti przepadły

A te kawaii grafitii tez nie były za oglądanie jakieś bzdury ma twitchu?

Dwa pierwsze rzeczywiście były za mecze ale te kawaii za twitcha

nwm w zapowiedzi było że za 6 wygranych meczy z salonu gier przynajmniej z tego co pamietam

z moich obserwacji wynika tak
dzień 1- nie dostajesz tokenów
dzień 2- dostajesz tokeny x2
dzień 3- dostajesz tokeny normalnie
dzień 4- patrz dzień 1

ale bzdura

no to ja chyba dzisiaj mam 1. dzień a wczoraj 3., bo jak wczoraj normalnie mi naliczało, tak dzisiaj od dwóch godzin nic xD Zaznaczę, że od wczoraj oglądam.

no ja olgądam od pierwszego dnia, i teraz tak wisze na tym twitchu od 21, i nic :stuck_out_tongue:

w ogóle ciekawa sprawa, bo na początku oglądałem bezpośrednio przez Butter.neta i nic mi nie naliczyło (a tamto zalogowanie się pod filmem wcisnąłem) - przeszedłem na Twitcha - 18 natłukło. Dzisiaj odpaliłem wpierw z telefonu (ponad godzinę), potem przeszedłem na komputer - lipa. Zobaczymy jak będzie w czwartek - mam nadzieję, że już będzie ogarnięte, bo nie widzi mi się liczyć na szczęście, że a nuż mi wypadnie a potrzebuję tylko 100 tokenów na różową skórkę dla Brigitty :3

Ale w sumie pocieszające, że nie tylko ja nie dostaję ;_;

W ogóle w jaki sposób mają wypadać te tokeny x2? Że 6 czy dwa razy częściej?

no ja potrzebuje jeszcze 50 na emotke do lucia XD innymi łupami gardze :v

ale z tego co widze to tak własnie działa
nie wiem czy to jest na zasadzie- jak oglądasz TWÓJ pierwszy dzień to masz tokeny opisane przeze mnie jako

czy jak jest 1szy dzień OVL a potem 4ty OVL…

w sensie, cyz coś nie działa u nas, czy u nich xDDD ale taki cykl własnie zauważyłam

no w moim wypadku to nie siadło, bo 1. oglądanego przeze mnie dnia tokeny dostałem - w przeciwieństwie do dnia dzisiejszego :v

Gdzie jest ta emotka? Ja z OWL widzę tylko skórki i graffiti.

kiedy to było, jesli moge wiedzieć?


wchodzisz w menu do ovl, i jak masz “sklep druzynowy” to klikasz na taki szary prostokąt z podpisemOVL jest pierwszy z brzegu, łap screena
https://cdn.discordapp.com/attachments/484007710346444820/546869697371701259/unknown.png

Z 16 na 17 lut.

O widzisz, na ten prostokąt nie wciskałem, tylko na te drużyny XD

O:

imgur.com/hUHt5Hs.png

O: x2 - właśnie dostałem drugą trójkę tokenów. Co tu się dziee?


No, przyszły 3 kolejne, więc w ciągu jakichś 15-20 min wyrwałem łącznie 9.

z 16 na 17… to chyba był drugi OVL, dzień pt “masz podwójnie tokeny bo z wczoraj nie masz nic” hm… moja teoria nabiera sensu


znajomy mi pisze ze zaczyna też dostawać tokeny JA NADAL MAM 0, dziękuje blizz za zmarnowanie (jak narazie) 6 godzin

Już 12. Oglądam od jakiejś 22 z telefonu a ok. 23 przerzuciłem się na komputer, co daje 5 godzin, czyli już w sumie by się zgadzało, że dostałem 4 paczki (jedna godzina może jeszcze niepełna).

Wiesz, może oni jakąś przepustowość mają ciulową? Że np. 1k tokenów na godzinę mogą dawać i dlatego ty jeszcze nie dostałaś? XD

cholera ich wie… tak czy siak są nie poważni moim zdaniem

pomijam fakt losowania, ze co jakis czas jakaś osoba dostaje 100 tokenów, w polsce opcja niedostępna ;V (chyba ze jesteś jutuberem i masz ksywke teko czy cos XDD on podobno dostał te 100 tokenów… ciekawe czy używa VPN czy to serio przez bycie jutuberem >płacze ze śmiechu<

swoją drogą, nie wiem, czy nabiera sensu xD Pierwszy dzień “nie masz niczego” mnie ominął. Drugi dzień “masz ze wczoraj” dla mnie był normalny, bo wyrwałem normalną liczbę (no chyba że to dlatego, że nie miałem, co stracić dzień wcześniej :thonk: ), dzisiejszy “masz normalnie” cosik szwankuje, bo na początku nikt nic nie dostał a teraz kto dostanie, ten dostanie xD Potrzeba dłuższej obserwacji zjawiska, by określić prawa nim rządzące, moim zdaniem. Jest jeszcze 6 miesięcy, więc czasu a czasu na to xD

A kto jest poważny w tych czasach? Stara komputerowej waluty w grze (fakt, że też do kupienia za prawdziwe pieniądze) wydaje się małym ciulostwem przy porównaniu z np. Ubisoftem, który w jednej swojej grze (nie wiem jak tutaj jest z podejściem do tytułów innych gier, nawet całkowicie niekonkurencyjnych, dlatego przemilczę) season passa przerobił na pakiet postaci, skutkiem czego później wydany dodatek musiał być kupiony osobno, czy w porównaniu ze skrzynkami od EA xD


15 tokenów właśnie wpadło.


W ogóle jak jest tutaj z pisaniem posta pod postem? Zescali (nie chcę ryzykować xD) czy po prostu wyśle drugiego?

ma sens

dzień “masz podójnie” jest dla ciebie masz normlanie bo wczoraj nie oglądałeś
dzień masz normalnie, masz normalnie :smiley:
dzień nie masz nic… no sam powiedz ze troche ci to laguje :stuck_out_tongue: (ja nie mam nadal nic)

poza tym troche nie podoba mi się to, ze zeby mieć wszsystko w grze, musze robić coś POZA GRĄ, blizz powtarzał, ze kto kupi ov całą zawartosc gry bedzie miał zawsze za darmo… no niby nie musze płacic za te tokeny, ale musze poświęcać temu czas który nie jest grą…


to forum ma własne kaprysy, raz nie ma z tym problemu, a raz pisze ze “poczekaj na odpowiedź”

nasermater (o, nie podkreśla), właśnie wleciało 18 tokenów… Aż strach Twitcha wyłączać D:

No akurat u nas to lipa jest, ale gdyby to było w popołudniowych, to co szkodzi puścić Twitcha, wyciszyć i zająć się sobą? Ew. puścić na telefonie a telefon do ładowania (ale pytanie czy wtedy będzie nabijać te tokeny, bo dzisiejszy dzień nie odpowiedział mi na to pytanie XD).