Overwatch 2 DZIĘKUJE!

Otwieram ten temat jako zwykły gracz Overwatch. Jak wszyscy wiemy niedługo startuje zamknięta beta Overwatch 2. Czekania było sporo ale cieszę się że milczenie przez blizzarda zostało przerwane. Mimo że dostaniemy oddzielnie tryb pvp i pve ale dzieki temu jeszcze w tym roku pvp będzie dostawać szybciej aktualizacje/nowości. Czekanie było teraz czas na radość! Chciał bym aby w tym temacie była kulturalna dyskusja. Jestem ciekaw waszej radości kiedy dostaliście inforamcje o rozpoczeciu zapisów dla Overwatch 2. Chciał bym aby ten wątek był wypełniony radością i dowodem dla niedowiarków którzy nie wierzyli że Overwatch 2 wyjdzie w tym roku :slight_smile: . Pozdrawiam ps sorki za błędy w tekscie ale się starałem :sweat_smile:

Nie chcę Cię smucić, ale to jeszcze nie oznacza, że Overwatch 2 wyjdzie w tym roku. Pod koniec kwietnia ma się zacząć beta PvP, a później w roku PvE. Nie znamy przybliżonej daty bety PvE (później w roku może oznaczać zarówno czerwiec jak i grudzień), ani nie wiemy w jakim stanie jest sama gra, jest całkiem możliwe, że jeszcze będziemy musieli sobie trochę poczekać.

Dziekuje za komendarz. Jasne nie jest jeszcze podana data premiery ale wiemy chodziasz że blizzard przerwał w końcu milczenie :slight_smile: