Overwatch 2 utracony progres

Czy coś już wiadomo w sprawie utraconego progresu?

Trzeba połączyć konto

No ale jak mogł*ś przeczytać wyżej
Konto na ps4 zostało wyzerowane i jak łącze konto to nadal mam pierwszy poziom i brak skinów

Postęp oraz skiny z gry powinny być już zsynchronizowane i dostępne na wszystkich platformach (jeśli konta Konsola/PC zostały poprawnie połączone z kontem Battle.net). Gdyby problem nadal występował, prosimy o kontakt.

Nie dostałem części skórek podczas migracji konta ps4 na pc.(skiny origin miałem pakiet legendary edition)

Powinny, ale nie są. Przynajmniej w moim przypadku.

W moim przypadku przeniosło poprawnie statystki i skiny ALE po zakupie karnetu bojowego zablokowało mi większość bohaterów… Dramat, ręce opadają. To już kolejna premiera, która odpycha przez problemy techniczne

Połączyłem moje konto Overwatch z Overwatch2, lecz otrzymałem tylko część moich dawnych skórek. Migracja konta miała miejsce w poprzednią sobotę, a zawartość nadal do mnie nie wróciła. Przykładowo na ten moment posiadam tylko część skinów z Origins Edition.

Masakra

Po zsynchronizowaniu kont nadal nie odzyskałem progresu z overwatch 1. Odzyskałem tylko skórki z orgina edition, ale reszty nie ma. Mam nadzieję, że to naprawicie, bo jednak bo przegranych godzinach w overwatcha 1 wolałbym mieć wszystkie skórki i elementy kosmetyczne.

u mnie sytuacja wygląda tak że jestem połączony z battle.netem i wszystko spoko gdyby nie to że przy łączeniu kat, jak to jest opisane w menu gry “migracja” konta cały czas pokazuje mi, że jestem 15000. w kolejce, gdy natomiast kolejka wydaje się maleć i spadać do zera po dojściu do końca znowu wraca do tych 15000. tysięcy i tak cięgle. Nie wiem czy ja coś robię źle czy o co tutaj chodzi