Overwatch 2 utracony progres

Po wejściu do overwatch 2 cały mój postęp z overwatch 1 został usunięty

Polubienia: 5

Mam tak samo. Miałem kupioną grę Overwatch 1, po aktualizacji do 2 na PS4 nie mam poprzednich skórek.

3 polubienia

Mam nadzieje że powróci cały progres z jedynki każdy chyba miał dużo skinów itp na ktore może wydał pieniądze albo siedział po nocach żeby zdobyć

mi też wszystko znikło a konto było warte bardzo dużo więc mam nadzieję że to naprawią

Mam nadzieję że odzyskam progres z Overwatch 1. Spędziłam wiele godzin aby to wszytko zdobyć

tesz niemam nic z jedynki

Współczuje :(( życzę byś znalazł sposób na odzyskanie konta

Mam identycznie, oby cos z tym zrobili jak najszybciej

Dokładnie to samo-lata progresu i grindu złotych broni poszły

Mam tak samo, czy blizzard odniósł się do tego problemu w jakiś sposób?

Jeszcze nie ale raczej nie zignorują bo wtedy ow zaliczyłby rekordowego zgona

Nie grałem w OW chyba przez półtora roku i teraz wróciłem do gry sądząc, że mi wszystkie postępy zostaną, a tu… nic. Mimo, że mam połączone te konta Battlenet i Xbox w statystykach ani kosmetyce nie mam nic. Oby to przywrócili, bo żal tych spędzonych godzin na graniu.

U mnie też czystka na koncie troszkę lipa.

Nie dość że straciłam cały progres z Overwatch 1 (o czym pisałam wcześniej), to teraz jeszcze zostało wyczyszczone wszytko, co odblokowałam w aktualnej grze, czyli postacie i przedmioty kosmetyczne. Zostały mi same poziomy karnetu bojowego, bez żadnych nagród.
Brawo Blizzard, piękna robota!

Dziwię się z w ogóle grasz po co skoro widzisz że jest jakiś problem z kontem potem będziesz się martwić że przywrócono Ci konto z overwatch 1 a nie masz progresu tego który już wpadł z dwójki :slight_smile: tak naprawdę nie wiemy jak to rozwiążą ja wolę poczekać, a sezon pewnie ze względu na problemy i tak będzie dłuższy. Przynajmniej rozsądek tak by podpowiadał :slight_smile:

To jest Blizzard, on z rozsądkiem ostatnio ma niewiele wspólnego.

U mnie coś drgneło, i moje konto oficjalnie trafiło do kolejki przywracania progresu, tylko jestem 230 000 w kolejce.

to jakoś się aktywuje czy samo Cie dodało do oczekiwania?

Mój progress tez zniknął…

Chyba samo bo teraz nawet wchodząc w ustawienia konta na forum aby zmienić avatar jest komunikat o konserwacji profili wiec jest nadzieja że właśnie trwa naprawa tego problemu :slight_smile: