Overwatch nie dziala

Witam ostatnią chciałem wrócić do Overwatcha, zainstalowałem battle neta grę i wszystko bylo ok do czasu. Gdy klikam graj na około 2s pojawia sie czarny ekran poczym gaśnie i znowu jestem na pulpicie i moge ponownie nacisnąć graj i tak w kółko. Próbowałem to naprawić poprzez opcje skanuj i napraw, pobranie nowych sterowników do karty graficznej czy wyłączeniu oprogramowania Razer na moich komputerze jednak nic nie działa. Czy ktoś wie co mogęz zrobić zeby Overwatch znowu mi działał?

Witaj.
Czy posiadasz zainstalowane oprogramowanie Razer?

O jednak mój błąd myslałem ze wystarczy wyłączyć jednak musialem całowicie odinstalowac razer z mojego komputera teraz gra dziala dziekuej za opdowiedz

Dziękuję za szybką pomoc, Raxr!

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

ja niestety mam ten sam problem z tym ze nie mam zadnego urzadzenia ani oprogramowania razor…
jakies pomysly dlaczego nie dziala ??

@ProMati: oprogramowanie Razer nie ma niestety wyłączności na wywoływanie tego błędu, więc zapoznaj się z dalszymi rozwiązaniami opisanymi tutaj.

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

gdy wchodzę na Battlenet i chce zagrać to mi pokazuje brak licencji, co mam robić?

Kiedy kupiłeś grę? Aktywowałeś ją na sowim koncie battlenet?