POMOCY ! Nie otrzymuję Dropów

Witam mam problem z dropami z Twitcha ogólnie od 1 sezonu overwatch 2 nie otrzymałem dropów pomimo że je odebrałem na platformie twitch. Support Twitcha mówi żeby się skontaktować z developerem overwatcha a support blizzarda prowadzi tutaj. W razie potrzeby mogę podesłać dowody odebrania tych dropów na twitchu. Od razu mówię że nie mam innego konta i powiązanie z twitchem jest prawidłowe. (Dopiero od tego miesiąca dostałem dropy [Tylko ten miesiąc!]) Bardzo proszę o pomoc.

Przykro nam słyszeć o tym problemie. Prosimy o zapoznanie się z generalnymi wskazówkami dostępnymi tutaj:

Jeżeli to nie pomoże - potrzebny będzie kontakt z nami. Możemy postarać się zbadać tego typu sprawy, ale tylko odnośnie obecnie trwającej lub niedawno zakończonej akcji promocyjnej. Nie posiadamy technicznie już możliwości sprawdzenia dropów z poprzednich sezonów, zakończonych kilka miesięcy temu :frowning:

No to teraz robi się mała pętla. Support prowadzi do twitcha, twitch tutaj, a wy do supporta. Zaznaczam że twitch informuje jasno że tu cytuje uzyskaną wiadomość od supportu twitcha "Po sprawdzeniu kont, jeśli masz problemy z uzyskaniem dostępu do nagrody w grze, pamiętaj, że twórca transmitowanej gry jest odpowiedzialny za zrealizowanie nagród Drop i konieczne będzie skontaktowanie się z odpowiednim zespołem w celu uzyskania pomocy. ". Zatem z odpowiedzi wynika że jak odebrałem Dropa to twórca zobowiązał się do tego że tego dropa otrzymam w grze. Twitch nie zaznaczył że dotyczy się tylko i wyłącznie aktualnych dropów a sprawa do supporta była zgłaszana od początku 2 sezonu. Więc nie wiem kto zawinił ale chciałbym otrzymać owe dropy

Hej Maciej727! Rozumiemy oczywiście Twój problem - ale nie jest to coś, co możemy naprawić poprzez Forum :frowning: Jeżeli zgłosiłeś problem z daną promocją w trakcie jej trwania, to możliwe, że nasz Dział Wsparcia będzie w stanie Ci pomóc - ale musisz kontynuować sprawę bezpośrednio w kontakcie z nimi. Jeśli posiadasz numer sprawy, w której zgłaszałeś pierwszy raz napotkane problemy z dropami - prosimy też o powołanie się na ten numer w swoim obecnym żądaniu pomocy.