Post do usunięcia

Edit: Post do usunięcia.

Polubienia: 9

Świetny serwer, miła atmosfera, aktywni ludzie :slight_smile: Szczerze polecam.

4 polubienia

Super serwerek, zawsze jest z kim pograć, atmosfera jest naprawdę rodzinna. No i są fajne eventy ^^

Polubienia: 5

Bardzo fajni ludzie, miła atmosfera. Z całego serca polecam serwerek :slight_smile:

4 polubienia

Zapraszamy do nas z całego serduszka!

3 polubienia

lmao czemu wszyscy chcą 16+

Chodzi o stan umysłu. Stwierdziliśmy, że 16+ jest dla nas wystarczające niż takie 18+.

2 polubienia

Super serwer zapraszam i polecam :slight_smile:

2 polubienia

Serdecznie polecam server miła atmosfera i prowadzony z zaangażowaniem.

2 polubienia

Warto odświeżyć temat i powiedzieć że serwer prężnie sie rozwija więc zapraszam wszystkich :slight_smile:

3 polubienia

Znalazło by się miejsce dla 15 latka??

chyba nie oni chcą tych “dorosłych”

Od każdej reguły są wyjątki :wink: Wejdź na serwer i postępuj według powitania, które zobaczysz. Na pewno znajdzie się jakieś rozwiązanie :smiley:

1 polubienie

Polecam serwer, przyjemna atmosfera i jest z kim grać :smiley:

2 polubienia

Kurczę, wydaje się miodzik, ale troszkę mi brakuje do minimalnego wymaganego wieku :confused:

1 polubienie

Tak jak odpowiedziałam koledze Dogbull, wejdź nas serwer a zobaczymy :smile:

2 polubienia

Ja również Zapraszam klimat jest świetny :slight_smile:

1 polubienie

Aktualizacja: Derping Around ciągle się rozwija. Zaczynamy tygodniowe 6vs6, dodaliśmy również nowe kanały dla innych gier, w które nasi użytkownicy grają. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych!

1 polubienie

Warto zaktualizować, nasz serwer wciaż się rozwija oraz serdecznie zaprasza wszystkich chetnych do wspolnie spedzania milo czasu :wink:

1 polubienie

Jestem już od kilku dni i uważam, że serwer jest na pewno godny polecenia :smile:

2 polubienia