Problem z chatem głosowym

Cześć
Piszę w sprawie chatu głosowego podczas gry w Overwatcha. I nie mówię o chacie głosowym w grze. Otóż cały poprzedni sezon (4) podczas gry Overwatch zakłócał mi inne aplikacje typu Discord. Pisałem w tej sprawie do Blizzarda, ale jedyne co mi odpowiedzieli to to, że Discord nie jest w ich zakresie obowiązków. I to się zgadza, tylko poza Discordem próbowałem różnych komunikatorów i na każdym było to samo. Najpierw mnie przycinało, potem rozłączało rozmowę i za chwilę wznawiało, by na końcu totalnie uniemożliwić konwersację. Nie słychać ani mnie, ani ja nie słyszę swojego rozmówcy. Skoro problem zaczął się pojawiać po aktualce 4 sezonu i dotyczy wszystkich komunikatorów głosowych, to chyba jednak coś jest nie tak z grą? Ponadto nawet po wyłączeniu Overwatcha, gdy jestem już w stanie rozmawiać przez komunikator, słychać mnie z opóźnieniem. Tzn. powiem coś, a rozmówca usłyszy to dopiero po kilku sekundach. Podkreślę, że problem dotyczy JEDYNIE Overwatcha i na żadnej innej grze nie mam takich problemów. Skoro Blizzard nie dał rady pomóc, to może forumowicze coś poradzą. Z góry dzięki za każdą sugestię rozwiązania tego problemu :slight_smile: