Problem z FPSami

Witam! Mianowicie mam problem z FPSami w Overwatchu. Gram zwykle na nieco wyższych ustawieniach i zawsze miałam 60fpsów lub trochę więcej ale dzisiaj gdy włączyłam grę w menu jak i w meczu mam ich 10-13 co jest dziwne bo żadnych ustawień nie zmieniałam. Robiłam reinstall,wyszukiwałam problemów,instalowałam na nowo sterowniki karty graficznej,wyłączyłam wszystko w tle,nawet nakładkę discorda i nic to nie dało. Ktoś wie co z tym zrobić?

Edit: Zmniejszenie ustawień także nic nie daje

Podejrzewam, że system robi ci psikusa skoro nawet zmniejszenie ustawień graficznych nic nie daje. Sprawdź sobie, czy nie masz włączonych opcji typu automatyczne uruchamianie defragmentacji dysku czy czegoś w tym stylu. Raz mój kumpel miał z tym problem, że w trakcie teamfight’u nagle windows postanowił sobie dysk defragmentować i FPSy z 70 spadły do 7 :stuck_out_tongue:

Fakt miałam ją włączoną ale błąd i tak występuje :confused:

A czy masz taki sam problem w innych grach? Komputer jakoś wyraźnie zwolnił lub coś w tym rodzaju?

Grałam przed chwilą w HOTSa i wszystko było okay,a komputer chodzi jak zawsze

Przykro mi, nie jestem w stanie Ci pomóc :confused: Potrzeba osoby, która ma większe pojęcie o sposobach rozwiązywania problemów z OW. Pisałaś już do supportu w tej sprawie?

Jeszcze nie ale chyba tak zrobię :c

Witam.
Zacznij od zastosowania pozostałych porad z tego artykułu pomocy wraz z tymi w części zaawansowanej.

Nadal nic :C Ale dziękuję za chęć pomocy

Witam QuietEva!

Dziękuję za wiadomość.

Jeśli problem wciąż występuje, to wklej w swoim wątku zawartość pliku DxDiag.

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Problemem okazały się najnowsze sterowniki do karty graficznej. Po zainstalowaniu poprzednich gra działa płynnie

2 polubienia