Problem z mikrofonem tylko w Overwatch

Od pewnego czasu mam problemy z mikrofonem w overwatch. W żadnej innej aplikacji i grze nie mam, a mikrofon działa bardzo dobrze. Jednak w naszej ukochanej grze Blizzarda, mam “naciśnij i mówi” na C. Niestety raz to działa, a raz nie. Raz normalnie podczas gry mogę się porozumiewać, a np po zmianie z obrony na atak, ew podczas niektórych rankedów albo też nagle bez sensu przestaje mi to działać. Klikam C i nic się nie dzieje, gdzie np na discordzie wszystko i spoko mnie słychać. Ktoś ma pomysł od czego może zależeć ten problem?

Witaj.
Próbowałeś zmienić na chwilę przypisanie klawisza na inny? Z tego co pamiętam, to całkiem niedawno nakładka w grze Discorda powodowała pewne problemy z działaniem klawiatury w grach. Próbowałeś pozamykać aplikacje działające w tle ?

Zmieniałem przypisanie na chwile. Typu zmieniałem z C na Z na przyklad i od razu podmieniałem na staro i nic to nie dawało. W tle to zamkniete prawie wszystko. Najczesciej tylko steam i antywirus działa (poza discordem)

Bardziej chodzi mi o zmianę klawisza na dłuższy czas np. jeśli zmienisz na Z to pograj tak przez pewien czas i przetestuj czy efekt jest taki sam. Discorda wyłącz całkowicie na pewien czas.

Witam Hardkor!

Dziękuję za wiadomość.

Czy klawisz aktywujący PTT jest ten sam w grze i w Aplikacji Blizzard?

Pozdrawiam

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Problem wrócił pomimo reinstalacji całego systemu. W aplikacji Blizzard mam odpaloną transmisje ciągłą.

Wykonaj raport MSInfo. Wynik wklej na pastebin.com i podaj link.

Zrobione, ale jak chcę wrzucić link do mam “nie możesz wrzucać odnośników w swoich wpisach”

Wstaw odnośnik przy użyciu opcji Tekst sformatowany

https://pastebin.com/DKLUKEfP tutaj MSInfo32, nic nie usuwałem
https://pastebin.com/HSDkBqta Tutaj DxDiag

Mikrofon masz w zestawie słuchawkowym czy osobno (jaki producent)? Problem wystąpił zaraz po reinstalacji systemu i po zainstalowaniu wszystkich programów?

@Hardkor: spróbuj wyłączyć wszystkie inne urządzenia do nagrywania w ustawieniach dźwięku w Windows.

Spróbuj także uruchomić Overwatch za pomocą pliku Overwatch Launcher.exe z folderu instalacyjnego gry (użyj prawego guzika myszki i Uruchom jako administrator).

Mikrofon miałem najpierw jeden osobny (moje słuchawki nie miały mikrofonu) i problem z którymś update się pojawił. Potem reinstal systemu i ten sam mikrofon i problem dalej jest, teraz zmieniłem mikrofon na inny i dalej jest problem. Spróbuje porad Madkipar

EDIT: z tego launchera spróbuje, a co do urządzeń to w menedzerze urządzeń mam tylko 1 mikrofon i 1 głosniki (słuchawki)

EDIT 2 : Próbowałem przez overwatch launcher i nic nie daje. Wciąż losowo działa lub nie