Problem z renderowaniem gry

Witam ,
postaram się problem opisać krótko zwięźle i na temat. Kupiłem niedawno gre Overwatch , zainstalowałem i odpaliłem. Właczył sie cutscena winstona bla bla i jestem w menu …po 4 sekundach w menu nie wazne co zrobie czy wejde w opcje czy grę czy nie zrobię nic wyskakuje mi błąd " Twojemu urządzeniu renderującemu właśnie zabrakło pamięci. Spróbuj zamknąć jakieś aplikacje lub uruchomić ponownie komputer " . Dziwi mnie ten komunikat gdyż : inne gry Blizzarda typu D3, SC II , HotS, WoW chodzą mi normalnie.
Moje parametry komputera : 2x Intel pentium CPU 997 1,66 Ghz , 8 gb Ram , Karta AMD Radeon HD 8600/8700 1024MB DDR3 , wiec przynajmniej te minimum powinienem spełniać. System Windows 7 SP1. Sterowniki do karty i chipsetu ściągnięte do najnowszej wersji. Pomożecie ?? Co mam zrobić ? I błagam bez głupich komentarzy typu " kup sobie nowego PC czy laptopa".

Witaj.
Spróbuj w opcjach gry ustawić tryb wyświetlania na pełny ekran w oknie i sprawdź czy jest różnica. Dodatkowo w aplikacji Blizzard wejdź w Ustawienia>Ogólne i dla opcji Kiedy uruchomię grę ustaw Całkowicie wyjdź z Battlenetu.

Ponadto wykonaj testy DxDiag i MSInfo
Wyniki wklej na pastebin.com i podaj linki.

PS. zgodnie z wymaganiami minimalnymi Twój procesor ich nie spełnia :wink:

Punkt dla ciebie ! :wink: Ale wtedy byłby prawdopodobnie inny komunikat lub klatkowanie domniemam.
Forum nie pozwala mi wklejać linków dlaczego ??

Musisz osiągnąćodpowiedni poziom zaufania aby móc wklejać linki.
Link wklej używając opcji tekst sformatowany

link pod MSInfo :

https://megawrzuta.pl/download/890fed62168d70abd0a8ac3e46ed4bdb.html

wrzuciłem tutaj bo ma 1,5 mb a na pastebin było do 0,5 mb za free
Link pod DxDiag

https://pastebin.com/yhXyHtAR

Próbowałem z wyłaczeniem battlenet po włączenie Overwatch i z ustawieniem ekranu , wydłuzyło działanie gry o pare sekund , potem znowu wyskoczyło okno z problemem o renderowaniu.

Czy coś już wiadomo ?

Użyj DDU i usuń obecny sterownik grafiki.
Następnie zainstaluj jeszcze raz nowe uprzednio pobrane.

Czyli za pomocą DDU odinstalować obecny sterownik grafiki i zainstalować ten sam na nowo jeszcze raz tak ?

Tak. Oczywiście jeśli ten który masz jest najnowszy. Dodatkowo w aplikaji Radeon ustaw dla grafiki wysoka wydajność.

OK. Dam znać jak zrobię i czy coś to dało.

Witam NobionZax!

Dziękuję za wiadomość.

Jeśli gra nie jest w stanie precyzyjnie określić źródła problemu powodującego zawieszenie, to wyświetlony komunikat może nie odpowiadać rzeczywistości.

Procesor, który nie spełnia minimalnych wymagań gry, to w miarę poważna niedogodność i w tej sytuacji nie można zagwarantować, że jakiekolwiek inne kroki naprawcze przyniosą pożądane efekty.

Spróbuj aktualizacji sterowników oraz porad z tego artykułu.

Jeśli problem wciąż występuje, to wklej w swoim wątku zawartość raportu błędów.

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!