Problem z serwerami ?

Napisałem ticket do Blizzarda i napisali, że nie zwrócą mi punktów. Powinni zablokować rankedy i cofnąć punkty do stanu wczorajszego, ale to się raczej nie stanie. Może chociaż sezon przedłużą o dzień czy 2 żeby można było nadrobić straty.

też jest błąd połączenia, na salonie tylko nie wywala

Jak taka firma nie potrafi zareagować na taki problem ? Bo ma w 4 literach ludzi póki hajs się zgadza. Ja uważam mam prawo być zdenerwowany za to że zapłaciłem za kontent z którego nie mogę teraz korzystać

Witam wszystkich!

Obawiam się, że utracone punkty SR nie mogą zostać zwrócone nawet w sytuacji, gdy za ich utratą stoją problemy techniczne.

Aktualne problemy z połączenie w Overwatch są wciąż badane, ale proces ten jest o wiele szybszy w sytuacji, gdy posiadamy wyniki testów diagnostycznych od graczy.

Jeśli nie możecie się połączyć, to wklejcie w tym wątku zawartość testu WinMTR.

Pozdrawiam i przepraszam za chwilowe niedogodności.


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Ale co nas graczy to obchodzi? To jest w waszym obowiązku wyłączyć rankedy, a nie przed końcem sezonu taka akcja. W dodatku nie macie zamiaru zwrócić graczą ich straconych punktów. Bardzo nie fair z waszej strony.

3 polubienia

RU powinny zostać zwrócone, potem się ludzie dziwią ,że gracze odchodzą jak Blizzard nie wynagradza błędów. W takim naprzykład LOLU rankingi są blokowane podczas błędów. Proszę o przemyślenie jakiegoś zadość uczynienia

2 polubienia

szczególnie, że to koniec sezonu i 100 pkt to dużo

W kwestii SR nie mogę w tej chwili nic więcej dodać, ale od tego momentu wyłączamy tymczasowo kary związane z opuszczaniem rozgrywki.

100 pkt. ja straciłem 400

W meczach wywala po 6-8 osób dajcie sobie spokój z rankedami bo sytuacja cały czas się powtarza, a jak dobrze wiemy dc=- 50 punktów ja osobiście straciłem już 100. Dzięki blizzard za serwery mam nadzieje ze tego tak nie zostawicie i zrobicie coś dla ludzi którzy stracili punkty. Nam za to pozostaje cierpliwie czekać aż się z tym uporają.

Pamiętaj Jeff!! (czy ktoś tam) ((teraz ich troszkę poprę))
To nie sytuacje kiedy wszystko jest w porządku i wy nam jeszcze polepszacie życie eventami czy nowymi herosami są wyzwaniem!
Wyzwania będą wam rzucane często wtedy, kiedy ich sobie nie zaplanujecie!
Wtedy, gdy nie będziecie się ich w ogóle spodziewać!
Wtedy gdy będziecie przechodzić najcięższe sytuację w tej grze i największy hejt ze strony graczy!
To właśnie TAKIE chwile będą dla was próbą i to w takich chwilach będziecie mogli się wykazać i załatwić to albo tak jak należy, albo kompletnie olać sprawę i poszkodowane community dookoła!

Ps:Pokojową nagrodę Nobla proszę przesłać pocztą :gift:

Ja po stracie 100 SR stwierdziłem ze na dzis koniec z OV

1 polubienie

Szkoda, liczę w takim razie na dłuższy sezon.

Ja również, lub na reset SR do stanu z wczoraj!

Kary za opuszczanie meczów zostały ponownie włączone, a występowanie problemów z połączeniem zminimalizowane, ale wciąż badamy główne źródło rozłączeń.

Raz jeszcze przepraszam za niedogodności.

Opróżnienie DNS i odnowienie IP może być konieczne w celu odczucia poprawy połączenia po ostatnich korektach.

Problem z połączeniem powinien być już całkowicie rozwiązany, ale proszę o kontakt w razie dalszych rozłączeń lub problemów z opóźnieniami.

Nie został rozwiązany ponieważ wczoraj grając udostępniałem sobie internet z telefonu i mnie wyrzuciło (należy zaznaczyć że brakowały mi 3 punkty do platyny) następnie przełączyłem się na domowe wi-fi po czym na początku następnego meczu powtórzyła się ta sytuacja. Moim celem na ten sezon było wbicie platyny a obecnie mam 1397 SR i boje się odpalać rankedy.

Bardzo dziękuje za pomoc techniczną od której i tak nie otrzymam rekompensaty.