Problem z serwerami ?

Właśnie wywaliło mnie z meczu w którym nawet się nie pojawiłem i oczywiście straciłem SR plus do tego muszę odczekać 10 min w ramach kary… Co się dzieje z waszymi serwerami? To nie pierwszy raz jak wywala mnie z gry ale za to pierwszy gdzie tracę SR bez pojawienia się w meczu.

Polubienia: 5

mam ten sam problem :frowning: dosłownie przed chwilą spotkało mnie to samo

dokładnie ten sam problem. straciłem 50 pkt :confused:

Mam ten sam problem przez co straciłem 100 pkt to jest jakiś żart mam nadzieję że to naprawią i moje punkty wrócą.

2 polubienia

widać że coś się dzieje z ich serwerami

Witam.
Trwają pracę na zlokalizowaniem problemu. Aktualne informacje można znaleźć na oficjalnym profilu Blizzarda na Twitterze

Dlaczego nie ma żadnej informacji w aplikacji Battlenet, że coś jest nie tak?
U mnie podobnie -50, normalny mecz, potem znów -50 pkt…

1 polubienie

Problem występuje od 3 godzin, na Twiterze i angielskim forum cisza. Zaś rankedy dalej nie są w żaden sposób zablokowane. Czy możemy prosić o aktualizacje informacji?

Dołączam się do problemu, który spowodował, że i straciłem punkty sr , a na dodatek nie mogę się połączyć z żadną grą.

Zwrócą pkt sr? straciłem 100 pkt i dostałem bana na 30 minut… Oczywiście ani razu nie połączyło mnie z serwerem…

1 polubienie

Przykro mi ale Blizzard nie zwraca punktów bez względu na powód. Niestety nadal brak informacji o rozwiązaniu problemów.

To już nie 1 raz gdy występują takie problemy rankingi nie zostały zablokowane gracze stracili swój czas to nie gra free to play ;/ Cofka by się przydała sprzed wystąpienia tego problemu nic by was to nie kosztowało ale jednak najlepiej wypiąć się na ludzi. Już pominę fakt blokad czasowych bo to już jest porażka i pewnie odbije się to też na dobieraniu meczów…

2 polubienia

Popieram kolegę to nie jest gra free to play, a to że ja pomyślałem że to jednorazowy błąd i że teraz się włączy i straciłem podwójnie to jakieś żarty.
Najlepsze że nie odzyskam tych punktów thx blizzard kocham tą grę, ale teraz nie mam motywacji na dziś żeby to włączyć. No chociaż żeby ostrzeżenie dali, to nie wolą wstawić notkę na twitterze gdzie nie ma większości społeczności z ow i nikt tego nie czyta (moja opinia).
A ludzie lecą jak muchy do lepu bo chcą sobie poprostu zagrać meczyk bez świadomości o konsekwencji.

3 polubienia

Witam, niestety mam to samo, dwukrotnie ban raz 10 min i raz 30 min za opuszczanie 100 pkt. Grałem z kolegą w grupie i tak samo go wywaliło.

A tak btw żeby jescze poprawić nam nastrój :wink: to wydaje mnie się, że tracimy po 75sr ;D

1 polubienie

dzięki odrazu lepiej :rofl:

Myślałem że ktoś powie coś w stylu że nie umiem liczyć, ja w to bym uwierzył i czułbym się lepiej :wink:

Ostanie patche dla community wiecej napsuły niż naprawiły. Kolega powiedział mi że ok i już mam 2h blokady bo u niego ok a u mnie nie takie podejście to kpina z strony Blizzarda wystarczyła by cofka i koniec ale po co skoro hajsy robimy nie o ludzi nam chodzi

1 polubienie

KURO#22225

Wszystkich poszkodowanych zapraszam, pogramy szybkie giereczki :wink:

Te punkty powinny zostać zwrócone. Przed chwilą straciłam 50pkt za nie pojawienie się w grze. Kpina jakaś.