Problem z uruchomieniem gry

Gdy chciałem uruchomić grę. Zaczęła uruchamiać się normalnie, lecz niespodziewanie pojawił się czarny ekran a po nim komunikat o treści “Overwatch has crashed”. Czy ktoś wie jak można to naprawić? Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Rozwiązanie to missclick.

Witaj.
Czy masz zainstalowane oprogramowanie Razer? Jeśli tak to odinstaluj szczególnie Razer Chroma SDK.

Zerknij również do tego poradnika technicznego.

1 polubienie

Wydaje się że nie mam oprogramowania razer. Zaktualizowałem sterowniki karty graficznej. Do tej pory gra działała na moim komputerze normalnie. Gram w nią od premiery. Jak na razie po zaktualizowaniu sterowników gra uruchomiła się, zacząłem przeglądać nowości z haloweenowej grozy 2019 i przy włączeniu prezentacji zagrania “grabarz”, prezentacja nie wyświetliła się, a pojawił się wspomniany przeze mnie wcześniej komunikat. Co jeszcze mógłbym spróbować? Jak myślicie, w czym leży problem? Edit: Spróbowałem zresetować komputer i jeszcze raz uruchomić grę. Wszedłem na obszar treningowy i grałem ok. 5 minut po czym mój ekran “zamroził się”. Moja obserwacja jest taka, że grę da się włączyć tylko krótko po włączeniu komputera. P.S. Zaznaczenie że problem jest już rozwiązany to był mój missclick.

Witaj Wiktor

Wykonaj proszę te kroki:

Gdyby to nie pomogło, stwórz proszę MsInfo jak zostało to opisane tutaj:

Następnie wklej zawartość pliku na stronę typu https://pastebin.com i podaj nam proszę link (aby móc dodać link, zaznacz go i z górnego panelu wybierz opcję “Tekst formatowany”)

Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić co może powodować taki problem.

2 polubienia

Wykonałem twoje wskazówki i moja gra zaczęła wreszcie działać :). Wielkie dzięki za pomoc!

1 polubienie