Problemy z FPS'ami

Cześć.
Otóż mam problem z Fpsami i chciałbym was poprosić o pomoc.
Mam gtx 1050, intel core i5 7300hq, dell inspirion 5000 Gaming

No i w takim powiedzmy, 2018, w okolicy kwietnia
miałem dość ciągłych problemów z framerate’sami, (bo miałem 56 fps w walce na Ustawieniach niskich, i coraz mniej na wyższych! )

i Oglądnąłem sobie filmik u Panjna (🔧 Overwatch: Dramatically increase performance / FPS with any setup! Reduce Input Lag 2018 - YouTube) i zrobiłem wszystko. Moje fpsy podniosły się do 112! najmniej było w okolicy 87! I teraz problem powtarza się tak samo jak w kwietniu. A powtórzyłem wszystkie kroki u niego.
co jest nie tak?

Zobacz jakie aplikacje działają w tle. Wyłączaj po kolei i sprawdź jaki to ma wpływ. Najlepiej za każdym razem uruchomić grę od nowa. Upewnij się również, że nie grasz w oknie, bo ta opcja pożera bardzo dużo FPS.

Witam ThisIsGame!

Dziękuję za wiadomość.

Zacznij od wykonania kroków opisanych w naszym poradniku technicznym (część będzie się pokrywała z filmem; nie zapomnij o sekcji Zaawansowane).

Monitoruj temperatury podczas grania i upewnij się, że wydajność podzespołów nie jest limitowana przez brak chłodzenia lub zakurzone wnętrze komputera.

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Zawsze zerkam do menedżera zadań i daje priorytet overwatch’owi na wysoki, oraz wyłączam programy np. takie jak IDM albo Utorrent

Wykonaj raport MSInfo. Wyniki wklej na pastebin.com i podaj link używając opcji tekst sformatowany.

Na blizzardzie jest za dużo liter i na pastebin tez, a skrócić nie mogę.

W takim razie umieść gdzie cały plik.

“Nie możesz umieszczać odnośników w swoich wiadomościach”

Użyj opcji tekst sformatowany jak pisałem wyżej.

https://paste.ee/p/fTpWn

Najlepiej zrobic ostry format i natychmiast po nim, zabrac sie za optymalizacje systemu.
Ja na moim GTX 1050, oraz i5-3750 mam +/- 180fps