Skiny świąteczne

Właśnie zauważyłam, że Blizzard pokazał już kilka nowych skinów i w sumie chętnie posłuchałabym waszych opinii o tych skinach. Ja mam mieszane uczucia co do tych skinów, a najbardziej co do skina Zarii i Lucio. W sumie to każdy skin mi się podoba, ale te skiny nie pasują mi do postaci. Chyba najbardziej chwilowo zawiodłam się na Mercy. Ten skin jest świetnie zrobiony, ale nie pasuje mi do tego eventu i do niej. Liczyłam na coś bardziej świątecznego i „aniołowego”. A jakie jest wasze zdanie?

1 polubienie

ogólnie to blizzard wypuszcza nowe skiny tylko po to by przyciągnąć uwagę graczy żeby gra nie umarła, co do tych świątecznych to szczerze nie wiem co ci w nich nie pasuje, bo np złomiara do dvy też nie nawiązuje do jej życia/kariery a nikomu to nie przeszkadza, więc ¯_(ツ)_/¯

2 polubienia

Skiny są całkiem ładne, okropny jest tylko, według mnie, skin Łaski (te uszy, grr).

1 polubienie

Złomiara nie jest eventowym skinem oraz przynajmniej nawiązuje do walk mechów w Junkertown, czyli jakieś tam powiązanie ma z Overwatch.

o gustach sie nie dyskutuje, ja osobiście jestem podręcznikowym przykładem Grincha- NIENAWIDZE ŚWIĄT, staram sie unikać wszystkiego co z nimi jest związane więc bardzo się cieszę, że skiny w tym evencie potrafią być nie tylko świąteczne jak meikołaj czy mikołaj torbjorn (których nie nawidzę) a bardziej zimowe (hanzo ana) sportowe (lucio zaria, chociaz fakt też mi lekko nie pasują ale już lepsze niż te okropne czerwone czapeczki z pomponami), lub po po prosu inne (złomiarz, mercy)

ja na skórkę do mercy osobiście się bardzo ucieszyłam, uważam ze wygląda ładnie, a nawet nieco przypomina mi postać z bajki którą oglądałam z 10 lat temu jak byłam smarkiem

1 polubienie

Imho, wszystkie te legendy są okropne. Nie pasują do postaci i po prostu są meh.
Mam wrażenie, że te skiny są robione typowo pod gust kobiecy i dziecięcy bo jak czytam po różnych grupkach to właśnie w większości podobają się tym grupą.
Mimo, że te skiny są porządnie zrobione to okropnie wyglądają, bleh…

1 polubienie

no wiesz zasadniczo ta gra ma PEGI 12 czyli mogą w nią już grać 12latkowie (w praktyce wiemy jak to wygląda i spotykamy całe przedszkole na rankedach)

więc posiadając tą wiedzę, blizzard nie moze wprowadzić skina mercy-seksowej pielęgniarki, bagiety z pejczem i w lateksie, czy kwestii do wdowy która za kazdym razem jak pudłuje to przekilna…

… a i tak są ludzie którzy próbują zobaczyć co mercy ma pod spódnicą w skinie wiedźmy…

Ikr, ale skiny kiedyś mimo, że nie były jakieś seksowne czy nie-wiadmo-jakie to były fajne. Te są typowo infantylne i przesłodzone.
Ja nie mówię, że mają wprowadzić Mercy w stringach, pończochach i bez stanika z tylko zaklejonymi sutkami, ale mogliby wrócić do tego jak kiedyś tworzyli skiny. Stare skiny były family friendly a były zdecydowanie bardziej poważne i ładne.
Mi osobiście nie chce się grać Widow landryną, Zarią misiem, Luciem lisem lub Mercy opitą zieloną wróżką. Te skiny po prostu są brzydkie.

1 polubienie

Zapominacie o Bastionie :wink:

jak już mówiłam, o gustach się nie dyskutuje :stuck_out_tongue:

Mi tam zielone wróżki dobrze się kojarzą- jeżeli wesz co mam na myśli :stuck_out_tongue:

A z tostera to trudno ulepić coś sekso… szałowego hahha :smiley:

2 polubienia

Jeśli chodzi o alkohol to nigdy nie piłam zielonej wróżki więc mi się to kojarzy z niczym. xD

A polecam :stuck_out_tongue: może byś potem miała inne zdanie co do tej mercy :smiley: <3

Tfu na alkohol. Nie piję i nie mam zamiaru.

I ponownie… o gustach się nie dyskutuje :stuck_out_tongue:

to są najgorsze skiny w grze :slight_smile:
bedzie to chyba najgorszy event na ten rok :slight_smile:

Akurat o piciu alkoholu można dyskutować. :>

Btw. Tak poza tym o gustach się dyskutuje. Zakładam, że robisz to codziennie rozmawiając np. ze znajomymi o muzyce, filmach, książkach czy grach.
Ten temat został założony właśnie po to żeby podyskutować o gustach. Jakby ciągle każdy mówił, że o gustach się nie dyskutuje to serio byś nie wiedziała jakie Twój kolega lubi książki, filmy, muzykę, gry, jakie ma poglądy itd. To wszystko są gusta.
Nie należy na siłę zmieniać czyjegoś gustu czy wykłócać się o to, która piosenka np. Queen jest lepsza, ale dyskutować i wymieniać się gustami jak najbardziej można i trzeba.

no dobrze, ale mamy tytaj problem pt “te skiny mi sie nie podobają po co one wgl są”

podczas gdy jest część osób, w tym ja, którym te skiny się podobają

nie można na siłe przekonywać innych co jest lepsze, ładniejsze itp bo to juz nie jest wymiania gusów :>

Ale wtf? XD Jeśli teraz odnosisz się tylko do mnie to pokaż mi fragment w którym zasugerowałam, że po co te skiny w ogóle są.

Again, pokaż mi fragment w którym próbowałam kogoś przekonać co jest ładniejsze i lepsze. Chyba, że wyrażenie mojego niepochlebnego zdania na temat tych skinów uważasz za “po co te skiny są” “omg jak możecie lubić te skiny jak ja ich nie lubię”.
Jak serio tak odebrałaś moje wpisy to polecam w końcu nauczyć się czytać ze zrozumieniem, serio.

nie odnoszę sie do Ciebie, a do całej dyskusji, też polecam podjąć tą lekcję ponownie :slight_smile: