Spadek FPS z 60 do 15

Witam, dzisiaj wszedłem do Overwatcha aby zagrać kilka meczy. Jednak po wybraniu postaci FPS spadają mi z normalnych 60 do 15. Próbowałem ustawić grafikę na Niską bo z reguły gram na Epickiej, jednak to nic nie zmieniło. Także próbowałem wszystkich czynności zawartych w tym wpisie

Proszę o pomoc bo Overwatch to jedna z moich ulubionych gier a przez problemy z FPSami nie da się grać.

Witaj.
Na początku spróbuj ustwienia pełny ekran w oknie. Podaj również swoją konfigurację sprzętową.

Myślę, że niedługo zajrzy tu Lilciak i z pewnością dorzuci kilka porad.

Dziękuje za szybką odpowiedź! Niestety dzisiaj nie mogę sprawdzić czy to zadziała, ale postaram się to zrobić jutro.

ty ze mnie kpisz czy jednak boisz sie ze cię wygryze z stanowiska MVP? :smiley:

a tak na… PÓŁ serio, az sie dziwie ze Raxr nie wyjechał ze swoim standardowym :

W Aplikacji Blizzard wejdź w Ustawienia>Ustawienia gry i wyzeruj opcje w grze dla Overwatch.
Czy te porady wykonałeś: >tutaj< ,
usunięcie cache i pliki battlenet .
wyłączenie GameDVR

od siebie dodam, już bardziej na serio, sprawdź czy masz akrualne sterowniki, i jak masz taki program do bawienia sie grafiką ( u mnie jest to amd catalys control center bo moja karta graficzna to radeon) to znajdź tam ov i ustaw na maksymalną wydajność

aczkolwiek ja zrobiłam to wszystko i nie zabardzo mi to pomogło, a GMy z supportu wmawiają mi ze lagi i problemy sobie wmawiam bo wszystko jest u mnie ok… generalnie jak w trakcie gry odpalisz ctrl+shift+N pokażą ci sie wykresy, i one mogę być nie spójde z tym co widzisz w lewym górnym rogu, np lewy górny róg mówi ze masz 20fps a wykres mówi ze masz ich 120, to wtedy lagi i problemy sobie ubzurałes, bo tak naprawde masz 120 fpsów, więc powinniśmy sie zapisać na terapię bo mamy schizofrenię pytanie tylko czy blizz za to załpaci…

nie pozdrawiam GMów

Wiedziałem że Ty to zrobisz więc po co miałem pisać.

Nie, nie boję się.
Myślę, że otrzymał już odpowiednią ilość porad.

ja sobie serio skopiuje gdzieś te formułki xD

Aż dziwię się, że jeszcze tego nie zrobiłaś

zaraz to zrobię, o nic sie nie bój xD

Wcale się nie boję. Zostawiam dział techniczny w dobrych rękach :wink:

ŁOHOOHOHOHOOH coś czuje że rozwalę ova od środka :smiley:

Czemu miałabyś rozwalić? Przecież wystarczy robić kopiu/wklej i sprawa załatwiona. Dasz radę.

bo jeszcze sie okaże ze ktoś dzieki moim wklejkom włamie sie na serwery czy coś… btw. juz mam ich troche xD

SZOK! FORUMOWICZKA POMOGŁA WŁAMAĆ SIĘ DO SERWERÓW RZĄDU PRÓBUJĄC POMÓC KOLEDZE NAPRAWIĆ GRĘ
Btw kazałaś mu już zrobić jeszcze ten śmieszny test dududu?

Dzięki wielkie! Okazało się że miałem aktualizacje sterowników, która nie zainstalowała się automatycznie. Co dziwne w innych grach na zauważyłem spadku FPSów…
Jeszcze raz wielkie dzięki!

1 polubienie

znając moje parszywe szczęscie, tak własnie by było. potem nakręcili by film pt “jak rozpętałam trzecią wojnę światową”

yyy jaki ? XD chodzi ci o WinMTR? ale to sprawdza stan połaczenia (lagi/ping) a nie fpsy, widzisz pro wiedza, moge być MVP…

pomijając fakt że, zasadniczo z tych cyferek matrixa to ja nic nie rozumiem xDD

1 polubienie

Ja nie wiem co to jest ale ważny pan MVP powiedział że mam to zrobić i pomogło (przez chwilę). To się jakoś DUDUDUDU nazywało czy coś.