Sugestie - Overwatch 2

Overwatch 2

ogólnym pomysłem był odświeżeniem gry którą każdy z nas dzielił wspomnieniami gra która nie byla tylko i wylacznie produktem do sprzedania, lecz historią gry co chwile nowe eventy.

moją sugestią na temat nowej gry Overwatch 2 i poprawki

  • Przywrócenie frajdy z gry
    Dawne tryby i mapy typu szturm przywrócenie fabuły do gry ( mówie o eventach które były najlepszymi momentami gry) gdy wychodziły nowe “gry” typu blackwatch zawsze wyczekiwało się na owe wydarzenie i zawsze czekało sie w kolejkach na wejscie do gry aby zagrac w nowy tryb gry. `

  • Naprawa trybu rewalizacja (rankedy)
    To jest najgorszy tryb rankedy to inaczej jeśli masz bronza to lepiej stwórz sobie nowe konto, gdyż nawet jakbyś mail grac 24h/7 to i tak nie wyjdziesz z niego mam sam swój przykład gram od 2017 w overwatch miałem konto na którym wbiłem silvera spadłem do bronza i do dzis dzien jestem w nim gdize na swoim drugim koncie oba konta kupilem przed overwatch 2 i na tym nowym koncie wbiłem diamenta jakim cudem?
    -przywrócenie levelu oraz skrzynek
    to najlepsze co bylo kiedys np. można zamiast zapychaczy dac skrzynke tylko do kupujących karnet bojowy dużo osób może to zachecic do kupna przepustki same losowość skórek i zdobycia nowych rzeczy podczas eventów skrzynki za level najlepsze co moze byc najwidoczniej gra została produktem a nie historią dlatego malo ludzi zostało przy owej pozycji pisze to, aby dać propozycje działania i przywrócić lepsze czasy dal overwatch 2

same to zdjecie ukazuje ze gra ma sie w okropnym stanie i daje sugestie dużo ludzi twierdzi podobnie wiec moze trzeba działac?