Szukamy czwórki graczy

Cześć:)

Szukamy czterech osób do zrobienia drużyny rankingowej na wieczorne granie. Jesteśmy już po 30 więc odpowiada nam granie wieczorami.

Jeżeli idzie o te punkciki to najlepiej między 2k - 2,5k RU.

Gram offtankiem albo supportem jak trzeba, kolega dmg albo tank.

Komunikujemy się za pomocą własnego Discorda, więc też nie szukamy klanów, społeczności itp tylko chcemy stworzyć w miarę stałą drużynę na wieczorne granie.

Zostawcie w komentarzu battletaga i skontaktuje się dziś koło 20:00, z wszystkimi chętnymi do uzupełnienia drużyny.

A czy poszukujecie też graczy żeby po prostu pograć ot tak, 4fun? Czy same rankingowe?
Mam ze dwie osoby do pogrania, jednak sa to osoby młode.
Fajnie byłoby pograć wreszcie z kimś w mniej/więcej swoim wieku - sama mam 28 lat.
Jeśli interesuje więc Was granie także 4fun, może nauczenie kogoś czegoś to zostawiam tutaj mój battletag, warto spróbować:
MerryJane#21507

PS. Mam mikrofon, TS oraz Discorda.

Siema, chętnie popykam z wami w zasadzie szukam nawet z czasem czegoś więcej niż rankety w domu. 30 + wieczorami często mam czas nie wiem co to jest Discorda?:smiley: Tych punkcików mam akurat coś koło tego. Potrafię zagrać wszystkim na Healu, Tanku itd… Pozdro

Ponawiam:) Informacja w pierwszym wpisie:)

Wysłałem zaproszenie - gram dosyć krótko i w sumie zależy mi głównie na 4fun :slight_smile:

Hejka. Chyba mam coś, co ci przypasuje. Każdy znajdzie teamek dla siebie. discord.gg/ebEhChk Widzimy się w grze :wink:

Cześć!
Mam 113 lvl, 18 lat, range gold i chciałbym się do was przyłączyć, mój battle tag: Strixoxo#2768. Preferuje grę supportem, a szczególnie Moirą i Aną oraz czasami Brigitte. Nie lubię grać tankami, jak już to czasem żeby się rozstrzelać lubię zagrać żołnierzem, wdową albo ashe.

Trzym: > discord.gg/ebEhChk
Tam możesz znaleźć ekipę na chwilkę, albo na stałe.
Widzimy się na serwerze :wink:

Hey ma 13 lat i zazwyczaj gram tankami a najbardziej sombrą macie miejsce dla mnie?

Wiem, że piszę trochę po czasie, ale chciałbym spytać, czy dalej szukacie kogoś do ekipy? Sam szukam ekipy z założeniami: okolice golda, discord, około 30 lat. Znajdzie się jeszcze u Was miejsce? :smiley:

Jak w temacie spełniam kryteria :slight_smile: …Jeżeli ktoś jest zainteresowany mój battletag Walgaf#2112 gram z kolegą fajnie by było pograć w więcej osób

Jest miejsce, vizzdoom i Walgaf odezwijcie się na BN: koperkuba#2889. Najlepiej wieczorem po 20.

hej, wyslalem Ci zaproszenie do znajomych. cos mi sie wydaje ze nie mozna pisac do siebie na BN jesli nie jest sie w znajomych. Ja gram razem z Walgafem :stuck_out_tongue:
Moj battletag: gwinbleidd#2453