Unikaj sojusznika

Witam gram jedna postacia i dostalem ostrzezenie o tym ze “sojusznicy mnie unijkają” może ktoś mi powiedzieć jaki to ma wpływ na moje konto i ile takie cos będzie trwało? Pozdrawiam

Witaj.
Opcja ta pozwala unikać danego gracza przez 7 dni. Wszystko jest wyjaśnione w tej wiadomości od Twórców:

Ale chodzi mi tylko o to czy to jest jakas kara ze dostaje mniej puntkow , jestem dolosowywany z trollami przez jakis czas itp czy bede cos tracil na koniec sezonu itp.

Nie jest to związanie z jakąś dodatkową karą. Tak jak jest to omówione w filmie po prostu gracze ustawili ciebie jako osobę z którą nie chcą grac w drużynie.

ale ja dostalem ostrzezenie a to jednak cos oznacza

Tak, oznacza to informację o tym, że ktoś nie chce z Tobą grać w drużynie.

To jest dla ciebie info że jesteś warzywem który ma w… swój team jeszcze tylko parę raportów i banik.

jak mozna dostac bana za granie mainem?

Normalnie liczą się tylko raporty nie czy są prawidłowe tylko ilość.

1 polubienie

Czyli grasz jedna postacia i dostajesz bana w grze za ktora zaplaciles a nie zrobiles nic zlego?

Ale to jest złe bo nie grasz z teamem w grze teamplay i dostaniesz bana to może w tedy nauczysz się że postacie się zmienia.

Oczywiscie ze gram z teamem ale trafiam na premade a gram solo. Na kogoś wina musi pójść mimo że mam gold medale.

overwatch.pl/news/zostal-zbanowany-granie-torbjornem
Gold medale to nie wszystko ten artykuł wyjaśnia wszystko

Dam Ci prosty przykład: Kupujesz fajne auto za swoje pieniadze jednak ogranicza Cie prawo na drogach po których jeździsz.Czy to oznacza , że inni kierowcy mogą nakazać ci jechać 60 gdzie masz ograniczenie 50? Bo inaczej kara?

Ja kupię duży młotek za swoje pieniądze to mogę nim komuś głowę rozwalić bo go kupiłem? Nie ale ty jak najbardziej jak jesteś bez użyteczny w oczach swojego teamu to wyłapiesz bana, pozostali gracze też kupili grę!

W tym artykule co podałeś troche jest niewyjaśnione. Gracz był dodatkowo toksyczny. Po za tym jesteś negatywnie nastawiony do mojej osoby więc prosiłbym aby ktoś inny się udzielał a nie mówił mi to co wiem o systeme.

Generalnie chodzi o to, że gra jest drużynowa i trzeba umieć dostosować się do aktualnych warunków panujących podczas gry i składu swojej i przeciwnej drużyny.
Granie cały czas jedną postacią nie zawsze jest dobre i nie zawsze się sprawdza.
Jeśli mowa o banie, to tutaj bardziej chodzi właśnie o braku dostosowania za co dostaje się raporty i finalnie możliwą blokadę(u ciebie na razie nie ma o tym mowy, ty dostałeś tylko informację, że ktoś nie chce z Tobą grac w drużynie).
Tutaj masz kolejny artykuł na ten temat:
https://overwatchgame.pl/community-manager-blizzarda-o-banowaniu-otp/

Jeszcze zależy jaką dostałeś wiadomość. Jeśli dostałeś grozne żółte ostrzeżenie z informacją “wiele osób oznaczyło Cie opcją “unikaj”” to nic złego się nie dzieje. Chodzi tylko o to że prawdopodobnie będziesz czekał dłużej aż znajdzie mecz.

Okej i co caly czas sie tak ostrzezenia dostaje jak ktos dodaje Cie do listy “Unikaj sojusznika”?

no ktoś tu pare tematów obok, pisał że mu system zagroził bananem, bo coś tajemniczo duzo osób klikało “unikaj” wiec ów system uznał go poniekąd za toxica, wiec “ma sie poprawić bo banan”