Ustawienia bohatera Życiodawcy potrzebują zmian

Życiodawca to mój main. Nie podoba mi się że inni gracze Życiodawcy mają nade mną przewagę przez swoje preferowane ustawienia. Chodzi mi o “klasyczny schemat sterowania”. Dzięki niemu Życiodawca może używać ożywczego pędu za pomocy przycisku shift zamiast podwójnego skoku, co pozwala na używanie ożywczego pędu będąc we “wściekłym wirze” Ramattry. Ponadto wykonanie ożywczego pędu zaczynając na ziemi pozwala na przebycie nim znacznie większego dystansu jeśli gracz skoczy pod koniec zachowując pęd. Poza ożywczym pędem na shifcie, ustawienie “klasycznego schematu sterowania” zmienia również sposób w jaki życiodawca zmienia broń, zamiast leczyć LPM i zadawać obrażenia PPM, musi zmieniać broń scrollem lub klawiszami 1 i 2, co jest dla mnie bardzo niewygodne. Uważam że te dwie zmiany powinny być rozdzielone na dwa różne ustawienia.

Najbardziej u Życiodawcy jest głupie że pod lewy ma leczenie a prawy atak domyślnie i powinni zrobić tak że lewy to atak prawy to leczenie ale jest jeden minus bo jak zmienisz ustawienia to przy ulcie się zepsuje i masz lewy anuluj a prawy aktywuj nie wiem czemu taki głupi pomysł zrobili żeby pod lewym leczyć a prawym atakować bardzo to przeszkadza powinni zrobić osobne ustawienia do ataku i leczenia i do ulta też bo dali to na jedno kopyto i myli mi się gdy ulta chce użyć wciskam lewy i mi anuluje