Utracony Endorsement

Dzisiaj w QP zdażył się bug, mianowicie mecz zaczął się restartować po dziesięć razy, ciągle z tymi samymi graczami i ciągle na mapie Hollywood. Co jakiś czas przerzucało nas z obrony do ataku i na odwrót i rozpoczynało mecz od nowa. Niby było to zabawne do czasu aż zauważyliśmy że zalicza to nam jako wyjście z meczu przed końcem. W ten sposób utraciłem jakieś 400-500 punktów (jeżeli to prawda że każde wyjście karane jest -50 do lvl). Da się coś z tym zrobić? Zdarzyło się to około 16, zlecieć z niemal 5lvl do 3 przez błąd serwera to trochę słabo.

ja np mam tak że wywala mnie z meczu, do ekranu ładowania, klikam zaloguj i jestem w tym samym meczu z moją ekipą…

zmierzam do tego, że serwery tej gry leżą i kwiczą a system endorsments jest nie przemyślany

Blizzard nie przewiduje ŻADNYCH rekompensat (a szkoda) w żadnym aspekcie gry

  • nie odzyskasz endorsment
  • nie odzyskasz sr
  • nie naprostują ci twojego win rate
  • jezeli kupileś coś przypadkiem i chcesz do oddać, nie przyjmą tego
  • nie zrobią nic

musisz pogodzić się z stratą

jedyne co mozesz zrobić to zgłosi błąd by go naprawili, i nie potawrzał się on więcej razy. zrobić możesz to tutaj w jezyku angielskim. ALe nie liczyłabym na wiele. ja osobiście czekałam az naprawią bug którzy przydarzał się mi (i jakies 30% społecznosci jak nie wiecej) PÓŁ ROKU. plus zapomnij o feedbacku. podono to czytają, ale czy napewno?

Podziękował za pokierowanie na tamto forum, znalazłem dzięki temu współtowarzyszy niedoli w tymże oto temacie , pewnie masz rację i nic z tym nie zrobią…
Co do tego wychodzenia w czasie meczu na ekran logowania to zdarzyło mi się to nieraz i o dziwo zawsze w rankedach, nigdy gdzie indziej.
Gra ogólnie utraciła na jakości od czasu wprowadzenia tego update który miał ją ulepszyć (wtedy co trzeba było pobrać jakieś 15GB), od tamtej pory pierwsze ładowanie gry danego dnia trwa jakieś 2 minuty, potem jeszcze wczytywanie menu przez jakieś 30 sekund, ulepszenie heh.

podobno ma wyjść overwatch 2, wiec bierząca częśc nie bedzie i nie jest już priorytetem