Utrata skinów i całego progresu

utraciłem wszystkie skiny i złote bronię czy ktoś wie jak to przywrócić?

Polubienia: 5

Nie dostałem nic za posiadanie ov 1 , skiny statystyki etc. Przepadły , da się coś jeszcze zrobić?

Ej wiecie oco chodzi ogólnie to nie mam żadnych skinów z overwatch a kupywalem legendarny edition i nie mam tych legendarnych skinów ani epickich tylko z origin więc chce się odzyskać tylko nie wiem jak

2 polubienia

Też mam ten sam bład, nie kupowalem wersi cyfrowej tylko chyba z allegro czy innego itp.

Posiadając pierwszą część Overwatcha nie otrzymałem żadnego obiecanego Pakietu Założycielskiego. Dodatkowo grając w Overwatch 2 na premierę miałem dostęp do każdej postaci. Dzisiaj (05.10.2022) nie mam dostępu do większości. Co najśmieszniejsze mimo to mam dostęp do Kiriko, którą miał otrzymac każdy stary gracz

1 polubienie

Niestety mam ten sam problem

1 polubienie

Sprawdź czy teraz już masz, bo właśnie wszedłem do gry i mam odblokowanych tych bohaterów. Zobaczymy na jak długo, ale no teraz mam XD

Mam to samo, dziś w dzień grałem normalnie a teraz sobie siadłem i mam zablokowane postaci takie jak Junkrat czy D.va…

Mam to samo i do teraz nic nie dostałem :frowning:

Skórki i reszta rzeczy kosmetycznych nie przenoszą się na pc z konsoli mimo połączonych kont.

3 polubienia

Hej, mam pytanie. Grałam w ov 1 na PlayStation. Chciałam zacząć grać w ov 2 tylko że na PC. Pomimo połączenia konta blizzard z moim na PlayStation zdobyte skiny, złote bronie, lvl i postacie nie zostały przeniesione :(( ktoś wie o co chodzi? Lub jak mogę to naprawić lub co zrobiłam źle?

Po migracji z ps4 na pc w kolekcji brakuje skina noir, który normalnie wyświetla się na ps4 ale jest z jakiegoś powodu jest niedostępny na pc

1 polubienie

Również mam ten problem, skin jest tylko na konsoli PS4

1 polubienie

W overwatch 2 nie mam żadnego progresu ktory zdobyłem w jedynce wszystkie skiny itp. Chciałbym je odzyskac bo troche dużo ich było siedziałem nocami polowałem na niektore skiny robiłem wyzwania a teraz wszystko straciłem ;’(

4 polubienia

mam to samo wszystkie skiny i nawet lvl mi przepadł i zaczynam jakby od zera

Mam to samo, jeżeli ktoś wie jak pomoc to proszę o odpowiedz

Mam to samo straciłem cały progres złote bronie skiny emotki itd nawet lvl śledzę ten temat od wczoraj i mają to ponoć naprawić bo ten błąd dosięgnął wielu graczy i miejmy nadzieje że szybko to naprawią

Tak samo, na ps4 miałem poziom już z gwiazdką w OW a jak wyszedł OVERWATCH 2 i chciałem połączyć konto z battle net to zarówno na konsoli jak i na pc mam wyzerowany profil

Postęp oraz skiny z gry powinny być już zsynchronizowane i dostępne na wszystkich platformach (jeśli konta Konsola/PC zostały poprawnie połączone z kontem Battle.net). Gdyby problem nadal występował, prosimy o kontakt.

Rowniez nie mam noir ani zadnych skinow z origin edition\