Wdowa na zemście

Nawet nie wiesz jak pechowa osoba jestem

Lilciak, ukończyłem z sukcesem Zemstę Junkersteina na Legendarnym poziomie trudności mając w drużynie Torbjorna, Zenyatte, Tracer i Widowmaker…

Wszystko jest możliwe, wystarczy tylko zapał do walki i dużo chęci :wink: .

no to miałeś szczęście i spotkałeś wdowe kóra robiła coś wiecej niż plackowała, albo krasnal was wekerował, daj mi krasnala i jakieś leczenie to też to zrobie

zdania nie zmienie

Bo Blizzard to bardzo kreatywna i mądra firma.

2 polubienia

2 rok ten sam tryb. Do tego wsiśnięcie na siłę postaci która wnosi do trybu prawie nic.

zasadniczo to 3ci rok ?XD

Zasadniczo to nie pyskuj.

1 polubienie

Jeszcze ten przygłupi znak “wpis musi przynajmniej zawierać 20 znaków”.
No oszaleć można.

1 polubienie

ZASADNICZO to nie jestem twoją koleżanką, więc powstrzymaj język

Przepraszam,kc…:heart:

Rhei, ja cie uwielbiam, XD

Niby dlaczego do świętego podgrzybka?

Bardzo fajnie że wdowa jest na tym trybie, świetny sposób na rozgrzewki :slight_smile:

Świetny sposób na 90 procentowe prawdopodobieństwo że trafisz na młotka co nie będzie umiał nią grać.

no i co ?
jest jeszcze 10 procent
iksde

Hmmmmmmmm 10% szansy na to, że ktoś trafi się ogarnięty.

Jiiii łooooopa.

Tak wgl to ktoś wie kiedy wyjdzie następne Lego Overwatch?

Nawet nie chce mi się sprawdzać kiedy ten post został napisany bo zapewne znowu spóźniłem się o trzy miesiące xd.

Gdyby jej nie dali to nie mogliby nazwać jej hrabiną a to brzmi tak średniowiecznie że według nich było warto.

Moim zdaniem Wdówson byłby bardziej użyteczny gdyby nie musiał ładować swojej lunety w tym trybie. Takie pju,pju jak w najzwyczajniejszych strzelankach pve.

Tutaj wydaje mi się że najtaniej by wyszło po prostu dodać jakieś specjalne właściwości do tego wizjera. Mógłby na przykład pokazywać kiedy pojawi się następny boss albo coś? No to może nie jest najlepszy przykład ale wiadomo o co chodzi xd. Ostatnio dodali to ze HP pokazuje się po odpaleniu ulta więc Wdowa mogłaby być teraz choć kapkę bardziej użyteczna,

Nie móóóóów taaaaak…Dumbfist nie zasługuje na miejsce w jakimkolwiek trybie. Pozatym… Jak by go nazwać żeby jednocześnie był klimat i żeby z drugiej strony nie było rasistowsko? Czarny rycerz? Potwór? Wilkołak?

Spozniles sie o POL ROKU
I nie zmienie zdanie a df ma.juz skina zielonego nemo trytona twiec moze miec taka role i wyskakiwac z bajorka po lewej steonie jako enemy a jako bohater to…m ciul go wie i tak lepszy jest niz widow