Wdowa na zemście

Zastanawiam się od roku, co wypili takiego w blizzard ze wpadli na pomysł -hej dodajmy wdowe na zemstę!

Moim zdaniem ta postać nadaje się TYLKO DO TROLLOWANIA nie robi nic użytecznego. Zanim naładuje lunete juz ktoś zabije moba, karabin nie bije wcale a ult jest taki super użyteczny bo przecież nie wiadomo skąd wyjdą! Są tylko 3 wyjścia i stale spoty respu bosow wiec no… nie wiadomo… :triumph:

Serio w poprzednim roku jak i w tym jestem wstanie wymienić pełno wdow- troli i których najwyższym achievmentem w zemscie jest 5cio krotna śmierć…

Hanzo można zrozumieć zamiata smoka mi, bagieta leczy i bije super! Smuga super na grupy mobow! Cree na bossy, zen discord, itd A widow to moim zdaniem może pomachac do reszty… grając z wdowa czuje się jak 3vs cały świat, nie widzę żadnego zastosowania dla niej.

Sądzę że już DF byłby lepszy i bardziej uzytecxny niż wdowa… nie ma co jednak liczyć na usunięcie jej z tego trbu w przyszłości, prawda ? ;(

P.s sory za błędy pisze z telefonu xD

1 polubienie

Mi tam sie pomysl podoba :smiley: aczkokwiek zdaje sobie sprawe ze powyzej poziomu trudnosci ‘hard’ to ona ma kiepsky wplyw na rozgrywke w tym evencie.

1 polubienie

Tobie się ona podoba bo jesteś mainem xD

Ale miło że zdajesz sobie sprawę z problemu :stuck_out_tongue:

No tak ale jesli jakims cudem spotkam Cie w tym evencie to wiesz co wybiore xD

1 polubienie

To mam nadzieje ze zrobisz coś więcej dla tego meczu niż same dedy :*

1 polubienie

Nic nie stoi na przeszkodzie abyście wspólnie zagrali nie czekając na cud :wink:

1 polubienie

Czy to czelendż? :smiley:
same dedy… Aaa masz racje, ja wybijam wszystko HSami!

Jedna dobra wdowa wiosny nie czyni! :smiley:

Ale fakt jest to jakiś pomysł :slight_smile:

ciekawe dlaczego XD

wiesz wdową można szybko bosów zabić zwłaszcza złomka

Jak nie, ja uczynie xD

@lama14

Ale nie na legendarnym poziomie xD

bo sie prawie nie rusza? XDD

ja wam powiem tak KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA WDÓW KTÓRE JA SPOTYKAM NA ZEMŚCIE MADE BY LILCIAK:

  • nie ładują pocisków
  • siedzą albo na lewo do góry (tam nad drzwaimi)
  • albo tam gdzie powinien stać mcree i ładuja z karabinku i miny
  • trafiają co dziesiątym pociskiem i missują w złomnika który idzie idealnie prosto na nich… serio idzie zauwazyć te białe linie od pudeł -,-
  • myślą że venom mina załatwi wszystko
  • … zwłaszcza jak ją sie rzuci gdzieś gdzie nikogo nie ma :smiley:
  • np na brame
  • to świetny pomysł!
  • umierają średnio 3 razy na “rundę” (jezeli gra sie w wieczną zemstę)
  • współczynnik zwiększa sie stopniowo od liczby rund
  • w sumie to nie wygrałam ŻADNEGO meczu nawet na wysokim poziomie kiedy w teamie miałam wdowe… mogłam nie mieć leczenia i wygrywać… ale mam wdowe to przegrywam odrazu
  • zbijanie opon jest dla lam, niech bagieta sie tym zajmie, ma bliżej
  • I need healng! I need healin… UUGHGHGHGHGHG ded

to jest to co Pan Czarna Wdowa napisał…

i to jest jak najbardziej true :frowning:

nie wiem kto wpadł na genialny pomysł wdowy na tym trybie, ale chyba powinien brac mniej, serio…

Wiesz co, chyba nagram Ci jak się ugrywa ten even Wdową :smiley: Challenge accepted

1 polubienie

a prosze bardzo Panie_Drugi_kephrii_overwatcha_ino_polski :smiley: widocznie mam pecha i spotykam samych dzbanów :smiley:

Tak jestem Polski Kefri.

Wczoraj zagralem dwa razy na wysokim poziomie i łatwizna. A dziś ide, jak to napisalas, trolować na wyższym poziomie trudności.

Moze traktuja ten event jak QP i sobie ‘probuja’ tego bohatera na botach? Dzbany jedne :smiley:

1 polubienie

ej dzbanie o której robisz tego strima z trollowania

Ja Ci dam dzban xD kolo 18 pewnie

PRAGNĘ ZAUWAŻYĆ IŻ WSPÓLNA GIERECZKA MIAŁA MIEJSCE

a po odpaleniu legendarnego poziomu Pan_czarna_wdowa spękał i stwierdził że jak na legendarny to on nie idzie wdową XDD

nadal podtrzymuje moje zdanie na temat tej postaci w tym trybie XD

Bo pozostałe randomy wybrały słabe picki :smiley: I co to za publiczne ośmiesznie !
To było tylko jedno podejście

tak tak… :x wmawiaj dalej

STRAŻ POŻARNA ? PRZYJEDŹCIE NA FORUM BLIZZARDA XD
komuś pali się w tyłku XDDDDD

wybacz przyjacielu ale w tym trybie jest masa innych postaci a samo jej istnienie chyba nie wadzi tak bardzo, napewno nie w każdym meczu ktoś bierze wdowę