Więc co z tym Pride contentem?

Wygląda na to, że w Polsce pride contentu nie dostaniemy ba nawet nie widać go jak ktoś inny go ustawi. W Polsce z tego co wiem to nie mamy prawa zakazującego LGBTQ+ contentu ani innej prezentacji publicznej. Czy ktoś w Blizzardzie przeczytał o strefach wolnych od LGBT i pomyślał, że to rzeczywiście ma jakąś moc prawną? Żadnego statementu do tej pory nie było a gracze zastanawiają się o co chodzi. Riot, EA czy inne firmy nie mają problemu żeby wrzucić pride content a Blizzard stchórzył. Jesteśmy jednym z tych krajów w którym wsparcie queer osobom by się przydało ale jednak dostaliśmy środkowy palec chyba najgorszy tęczowy kapitalizm jaki widziałam.

Polubienia: 10

Dokładnie zgadam się. Nie mieli wcześniej problemu w polskich przekazach informować o tym, że żołnierz76 jest homoseksualistą a życiodawca jest panseksualny. Ogłosili event też na Polskę po czym został ten event zbanowany. Warto zaznaczyć, że cały event istotnie był też przeznaczony dla polski bo nawet lista przedmiotów z eventu była przetłumaczona na język polski. Dla mnie totalnie niefajne potraktowanie graczy którzy na ten event czekali. Plaskacz w twarz normalnie. Dyskryminacja narodowościowa.

Polubienia: 6

Zgadzam się i liczę na jakiś komunikat, oświadczenie, cokolwiek ze strony blizzarda. Po pierwsze, że te ograniczenie jest kompletnie niesłuszne i krzywdzące, nie tylko dla polskich graczy (problem dotyczy wielu państw m.in. Europy wschodniej). Po drugie, że nie ma żadnej komunikacji. Nie ma listy krajów które nie mają dostępu, nie było żadnej informacji wcześniej, że wydarzenie nas ominie a artykuł sugeruje co innego i dalej znajduje się na stronie. Padły tylko puste słowa o „ochronie” społeczności LGBTQ+. Rozumiem w miejscach gdzie odmienna orientacja lub głoszenie poglądów jest karane więzieniem czy śmiercią, ale żeby u nas? W środku Europy? Kompletna ignorancja. Na pewno odbieranie nam reprezentacji i stygmatyzowanie nas chroni

2 polubienia

Co roku w Polsce jest parada równości. Skąd decyzja o zbanowaniu wydarzenia o lgbt?

dobrze ze to zbanowali w polsce <3

Niestety polska ekipa Blizzarda jest znana z homofobii. Powinni być wszyscy zwolnieni dyscyplinarnie. Zgłaszałem homofobię Polaków w Blizzardzie wiele razy, zawsze ucinano temat. Trzeba donieść o tym gremiom międzynarodowym oraz zarządowi Blizzarda. Może wtedy się coś zmieni.

Jesteś tego pewien? XD