Wyskakujący komunikat "Nie znaleziono licencji Overwatch"

Dzień dobry,
dnia 24 czerwca 2018 roku zakupiłem overwatcha. Po zainstalowaniu go dzisiaj tj. 25 czerwca 2018 roku chciałem zagrać w grę. Natomiast gdy w nią wchodzę wyskakuje mi komunikat “Nie znaleziono licencji gry Overwatch” . Kupowałem ją w sklepie media expert (jeśli ma to jakieś znaczenie). Potwierdzałem na mailu moje konto. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pomoc.
Miłego dnia :grinning:

Witaj.
Na początku grę należy aktywować logując się na swoje konto battlenet
Po aktywowaniu gry sprawdź czy znajduje się na liście gier na Twoim koncie
Zaloguj się do Aplikacji Blizzard tym samym adresem email i gra powinna być aktywna.

Witam ciaglo!

Dziękuję za wiadomość i mogę potwierdzić, że licencja Overwatch jest już poprawnie dodana do Twojego konta Blizzard.

Jeśli gra wciąż nie jest rozpoznawana przez Aplikację to wyloguj się z Aplikacji, zresetuj hasło do konta Blizzard i zaloguj się ponownie.

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

1 polubienie

tez mam ten problem co mam zrobic a tak chciałem zagrac

1 polubienie

tez kupiony w media expert pomocy!!!

Mam to samo. Lecz u mnie sytuacja wygląda trochę inaczej. Musiałem zainstalować ponownie system mając grę już na starym systemie Windows. w tej chwili jak wchodzę do gry którą pobrałem wyświetla mi się komunikat, że moje konto nie posiada licencji Overwatch. Mam wersję pudełkową. Da sie jakoś udowodnić posiadanie licencji? Proszę o pomoc!

@Olek na nowym systemie wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji Blizzard na to samo konto (adres email) na którym miałeś aktywowaną grę.

również mam problem z grą Overwatch.Kiedy ją odpalam wyskakuje mi komunikat,że moje konto nie posiada licencji Overwatch.Proszę o natychmiastową pomoc

@Deadgamer69: na koncie Blizzard, którego używasz na forum, nie ma w tej chwili licencji Overwatch.

Spróbuj zalogować się na swoje drugie konto Blizzard pod adresem KD.K**K@GMAIL.COM

Pozdrawiam