Wywalanie z gry

Czy was też wywala z gry, tracicie połączenie z serwerem itd. mimo stabilnego łącza? Co parę dni mnie to spotyka. Rozmawiam sobie na discordzie, gram rankingowe i nagle wywala mnie z gry (na discordzie żadnego nawet laga). Muszę ją wtedy zresetować, bo powrót do gry nic nie daje. Wtedy też się okazuje, że mecz nie wystartował, gracze dostali kolejkę priorytetową, albo po prostu przegrywamy, bo przez jakieś 2 minuty nie było mnie w grze. Po tym oczywiście poziom pochwał mocno spada jak i punkty do rankedów. Jakiś pomysł może jak zaradzić?

Wyłączyć discorda? Czasami pobiera dużo danych i są ping spike’i, a czasami zajmuje całe łącze na kilka sekund i OW rozłącza się z serwerem

Nie no, nawet jak nie korzystam to wciąż to samo.

Mam ten sam problem. Dzieje się to na laptopie, jak i na komputerze. Próbowałam chyba wszystkich sposobów na rozwiązanie tego problemu, ale wciąż nic. Rozmawiałam ostatnio z moim znajomym i od niedawna ma ten sam problem. Obydwoje mamy stabilne łącze, bo jakoś wszystkie gry działają, tak jak powinny. Tylko Overwatch ma takie niezrozumiałe problemy. Ogólnie to serwery Overwatch mają to do siebie, że wywalają nawet podczas stabilnego łącza i raczej nie da się tego naprawić. Ostatnio zaczęłam, co około dwa mecze wyłączać i włączać Overwatch i teraz już tak często mnie nie wywala. Nie mam pojęcia, od czego to zależy, ale serwery Overwatch zawsze były zagadką.