Za co można dostać

Witam.
Jestem nowym graczem Overwatch i chcę się zapytać za co można dostać bana :smiley:
Ogólnie jest grzecznym chłopczykiem, ale chciałbym się dowiedzieć czy np. można dostać jakąś karę za opuszczenie szybkiej rozgrywki?

Dzięki wielkie :smiley:

Ogólnie można dostać bana za nic. Jak wygrasz mecz to druga drużyna w ramach zemsty cię zreportuje. Miałem przypadek że nie pisząc na czacie dostałem bana po czym blizzard to sprawdził i odbanowali mnie. Poza tym system pochwał wprowadza sztuczną atmosferę. Nie można wyrazić swojego zdania i kogoś poprawić itd bo od razu leci report. Blizzard powinien karać za bezsensowne raportowanie bardziej niż za toksyczne zachowanie.

Boss ale Blizzard właśnie karze za bezpodstawne reporty :wink: Nawet słynny xQc otrzymał bana za bezpodstawny report zawodnika przeciwnej drużyny. Więc to nie jest tak, że ileś osób Cię zgłasza i dostajesz bana za nic. Być może algorytmy muszą się nauczyć kiedy z automatu banować bo najpewniej tak było w Twoim przypadku.

Pisałem kiedyś że system pochwał będzie bez sensu tak czy siak znajdzie się toxic i troll w drużynie

:smiley:
Tylko w przypadku gdy sam nim jesteś rzeczywiście jest to nieuniknione.

Co? czemu oskarżasz mnie o to co nie zrobiłem

Stwierdziłem tylko, że jest tylko jedna możliwość by była gwarancja toxica i trolla w drużynie. Jedynym stałym elementem rozgrywek jest obecność jednego gracza - siebie.

2 polubienia

A spoko bo tak dziwnie to zabrzmiało XD

Ale paradoksalnie to też działa w drugą stronę xD Gdy jakiś dzban próbuje mnie obrazić na czacie ale nie używa do tego przekleństw to Blizzard nie widzi problemu :))))))))).
EDIT: Nawet nie zauważyłem że odpowiedziałem na ten komentarz po 9 miesiącach xd Po prostu pojawił mi się w polecanych.

Jestes mistrzem złotego szpadla xD ten po 9 a moj temat po 6 miesiacach…

Ide spac dobranoc

A polecam klikac na forum zakladke NAJNOWSZE