Zastanawiam się czy kupić OW

Witam. Mam zamiar kupić Overwatch za około miesiąc i zastanawiam się czy opłaca mi się to kupować czy nie lepiej poczekać na premierę Overwatch 2.

Na overwatch2 pewnie jeszcze długo czasu poczekamy nie mówiąc o tym ,że trailer jest mocno przereklamowany. Overwatch na pc jest za darmo no chyba ,że kupujesz na konsolę mam prawie 100lvl a gram z niecałe pół roku. Masz do wyboru dużo postaci możesz też wybrać tryb gdzie będziesz miał drużyny 2-2-2 czyli 2tanki 2natarcia 2supporty. Codziennie są nowe tryby więc się nie znudzisz. Najgorsze jest to, że blizzard ma problemy z serwerami i zazwyczaj wywala w najmniej oczekiwanym momencie. Gra kosztuje ok.80zł jeśli kupujesz na oficjalnej stronie nie warto kupywać deluxe edition bo tylko dodaje nowe skiny z czego część z nich można w wydarzeniach zdobywać. Według mnie overwatch jest spoko grą ale muszą popracować nad niektórymi postaciami bo mają zbyt dużego buffa. Nie warto czekać na overwatch2.

Jak chcesz kupić to kupuj teraz. Najbliższa prawdopodobna data premiery OW2 to początek 2021.

ow2 to będzie tylko pve, ov1 to głownie pvp, zastanów się czego oczekujesz od gry

A to nie było tak, że kupując OW2 masz to samo co w jedynce PLUS pve?

nie XDD z jakiej racji ? to są zasadniczo 2 różne gry xD

a kupując wowa masz to samo co w w3? kupijąc diablo 3 masz kampanie z diablo 2 i pvp z diablo 2? kupując abonament do neverwintoer online mozesz pograć w neverwinter nights? no … nie XD

Czyli oni dodają tryby pvp, które będzie dało się grać w overwatchu 1, ale nie będzie dało się grać w overwatchu 2, bez kupna jedynki, mimo że należą one do dwójki?

czy ty czytasz co ja pisze czy nie czytasz? XDD

ov 1 to gra pvp z graczami okazyjnie masz 2x do roku event pve, na takiej zasadzie jak teraz jest futbolucio

ov 2 ma być grą gdzie będziesz przechodził misje organizacji overwatch- TYLKO FABUŁA! bez meczy pvp! od tego jest ov1

(przynajmniej tak zapowiedział blizzard lol )

Przecież blizzard właśnie zapowiadał nowy tryb pvp, który był już grywalny rok temu na blizzconie na OW2 XD

w diablo 1 2 i 3 bijesz diablo, ale czy to oznacza, że wszytkie gry mają identycznie taki sam kontent?

edit-

tak samo w hotsie wowie i w3 mozesz spotkać ilidana, ale czy to oznacza ze wszytkie gry oferują taką samą rozgrywkę ? i co ciekawe we wszystkich tych grach jest pvp

Ale po co te porównania, skoro chodziło tylko o:

bo widzę ze nie docierało znazenie zdania :

Co wciąż nie zmienia faktu, że to nie

Blizz powiedział, że nowa zawartość PvP będzie należała do OW2, ale będą mogli zagrać w nią posiadacze OW. Ale czy posiadacze OW2 będą mogli zagrać w OW1?

Skomplikowane to :thinking: