Battle net logowanie

witam po aktualizacji nie mogę się zalogować do multi po włączeniu gry i logowaniu wyskakuje ‘’ brak polaczenia z usługami blizzarda . usługi blizarda mogą być tymczasowo niedostępne lub twoje polaczenie z Internetem zostało przerwane sprawdź swoje polaczenie i spróbuj jeszcze raz .’’ i wybór graj offline lub anuluj przy ponownej próbie logowania jest ‘’ błąd trwa przerwa techniczna w usłudze na battle net spróbuj ponownie później ‘’ i tak twa to już 2 dzień

Mam ten sam problem. Proszę o pomoc!

Również mam ten sam problem. W dodatku zauważyłem, że w aplikacji Battle.net uruchamiana wersja gry StarCrafta to 5.0.1.81009 a po uruchomieniu gry odpala mi się 5.0.0.81009 PST. Co najdziwniejsze nigdy nie instalowałem serwera testowego PST ani nie brałem udziału w żadnych testach, więc o co tutaj chodzi?
Dodam, że w aplikacji mam wybraną wersję StarCraft II i region Europa, natomiast kiedy załaduje grę region mi się wyświetla XX-07.
Opcja skanowanie i napraw nie pomaga. Opcja sprawdzania dostępności najnowszej aktualizacji również. Proszę o pomoc.

Ja próbuję wejść do gry SC2 od trzech tygodni i ciągle pojawia się ten sam problem, opisany powyżej. Problem u mnie pojawił się po ostatniej aktualizacji. Czy ktoś z Blizzarda czyta problemy przedstawione na forum?

Nareszcie dostałem pomoc od Blizzarda. Pomogło. Tu jest odnośnik: Nie można połączyć się ze Starcraft 2. Błąd niezgodności wersji. - Pomoc Blizzarda